פיגוע דקירה באריאל: 2 פצועים – המחבל חוסל

מחבל פלסטיני דקר מאבטח ומאבטחת באזור תעשיה באריאל. השנים ירו במחבל וחיסלו אותו. לאחר מכן הם פונו לבית החולים {גל טרור}

טרור ללא הפסקה: מאבטח ומאבטחת נפצעו הבוקר בפיגוע דקירה באזור התעשייה 'ברקן' הסמוך אריאל. ממשטרת ש"י נמסר שהמחבל נורה על ידי המאבטחים וחוסל.

המאבטחים נפצעו בראש וביד. "ב-9:04 נמסר למד"א מרחב ירקון על שני פצועים מדקירה סמוך לכניסה לאיזור התעשייה המערבי ליד מחלף ברקן. במקום שני פצועים בינוני בהכרה עם פציעות בפלג גופם העליון. המחבל נוטרל", אמר דובר מד"א, זכי הלר.

כזכור, אמש נרצחו שני יהודים בפיגוע דקירה בירושלים. בסרטון שהגיע לידי אתר ynet ניתן לראות את המחבלים ענאן חאמד ועיסא עסאף ממחנה הפליטים קלנדיה מתנפלים על אזרח ודוקרים אותו ללא הרף.

שני הישראלים שקיפחו את חייהם בפיגוע, הם: עופר בן ארי, בן 46 מירושלים שמת ככל הנראה מירי של שוטרות מג"ב שחיסלו את המחבלים, והשני הוא הרב ראובן בירמכר מצוות ישיבת "אש התורה" בן 45 גם כן מירושלים.

בתיעוד הבלעדי ניתן לראות שלאחר שהמחבלים נורו, קבוצה של אזרחים מתחילים להיאבק באחד המחבלים, מכים אותו ובועטים בו.

במשטרה מציינים כי אחד המחבלים ניסה לאחר הירי בו לקום והשתולל באופן מאיים בעודו אוחז בסכין.

מוקדם יותר היום דקרו שני מחבלים שני בני אדם בשער יפו בעיר ופצעו אותם באורח קשה. אדם נוסף נפצע באורח אנוש מירי שוטרות מג"ב שנטרלו את המחבלים ומת בבית החולים שערי צדק מאוחר יותר. אחד המחבלים נהרג במקום ואחר מת מפצעיו בבית חולים.

בהמשך ניתן לראות שלאחר שהמחבלים נורו, קבוצה של אזרחים מתחילים להיאבק באחד המחבלים, מכים אותו ובועטים בו. במשטרה מציינים כי אחד המחבלים ניסה לאחר הירי בו לקום והשתולל באופן מאיים בעודו אוחז בסכין.

האזרח נראה בסרטון כשהוא מכה נמרצות באמצעות מוט את המחבל השרוע על הרצפה. בעודו מתרחק מהאזור, נראה האזרח זורק את המקל. בשלב זה נראים אזרחים אחרים מנסים לבעוט במחבל אולם השוטרים במקום מצליחים להדוף אותם. עם זאת, אחרי כמה שניות נראה גם אחד השוטרים בועט במחבל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.