"שנשות הכותל יופיעו במסכות פורים"

הגאון רבי ציון בוארון מבכירי הרבנים הספרדים, תוקף בחריפות את ההכרה הרשמית של הממשלה ברפורמים ברחבת הכותל המערבי. {הרב בוארון תוקף}

הגאון רבי ציון בוארון כתב מכתב חריף ובו דברים נוקבים על ההכרה הרשמית של הממשלה ברפורמים ברחבת הכותל המערבי.

וכך נכתב במכתב: כל איש ישראל באשר הוא נחרד לשמוע על מתן גושפנקא רשמית והכשר לכת הרפורמים בהקצאת מקום מסוים מול שריד בית מקדשנו לעשות שם ככל העולה על רוחם. אותה כת אשר הורתה ולידתה במינכן וברלין אשר בשעתו אף עקרה ומחקה כל זכר לציון וירושלים מסידורי התפילה והמחזורים נועצת עתה ציפורניה בשריד בית קודשנו ותפארתנו במעשה ליצנות וחילולי שבת פומביים מול הקודש והמקדש!.

מדובר בתופעות של חוסר צניעות מבהיל של גברים ונשים יחדיו בלא שום הגבלה הן בלבוש הן ביתר המעשים, המדובר בין השאר במעשה ליצנות של נשים עטופות טליתות ובראשיהן תפילין בתוספת חוצפה של קריאה בתורה ב"מנין" ואמירת קדישים. – ליצנות בדת ישראל במעשים שלא שמעתן אוזן ולא שזפתן עין איה מימות עולם, בשום קהילה בכל קצוות תבל אפילו בקהילות הרחוקות ביותר מקיום המצוות.

הייתי רוצה לראות שאותן הנשים יופיעו ב"מסכות פורים" בבית המחוקקים שבארה"ב או בכל מדינה אחרת…

ולצערנו כאן כל זה נעשה תוך מתן גושפנקא רשמית ע"י ממשלת ישראל לאותה כת להמשיך בהרס הדת, אשר אינה פוסלת נישואי תערובת של יהודים ואינם יהודים יחדיו וחלקן רב בהתבוללות בניכר וגם בארץ…

 הרב בוארון תוקף את המפלגות החרדיות, "ולצערנו המפלגות החרדיות באופן תמוה מעלימות עין מן הכל. ולהן הפתרונים!…

וחותם: הכותב בשם כל מליוני היהודים בכל קצוות תבל (גם אלה שנחשבים לחילונים) הכואבים את בזיון הקודש והמקדש.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. נשות השמד מהכותל -הריפורמים לא תינוק שנשבו, הם "יודעים את ריבונם ומתכוונים למרוד בו" כשיבוא המשיח הוא יקיים עליהם מחית עמלק. לכאורה הם חלק ממשפחת פלג המשכילים ב"ב ש"חידשו גזרת הגיוס" במזיד לבטל תורת בני ישיבות. גם ידוע כ"כת" הערב רב המסיונרים.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב