שסד ברחובות מכוונים גבוה – הגר"ח יגיע לעיר

לראשונה כנס אדיר במוצ"ש בראשות מרן הרב קנייבסקי שליט"א וחבר מועצת חכמי התורה, הרב משה מאיה שליט"א, וכל רבני העיר

 

 

התרגשות רבה שוררת בקרב הציבור החרדי והדתי ברחובות לקראת בואו המתוכנן של הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א לכינוס למען רשימת שס"ד שיתקיים במוצ"ש באולם הגדול ביותר העיר – "בית העם" בעיר לחזק את פעילי ומצביעי הרשימה.

כבר הרביעי עם היוודע דבר הבשורה המרנינה על בואו ההיסטורי והמרגש של מרן שר התורה שליט"א לעיר, התכנסו כל נציגי הקהילות והעסקנים בעיר לישיבת היערכות לקראת המעמד המרומם שרחובות טרם ראתה כמוהו ולבחון כיצד ניתן לקלוט את כל ההמונים שיבואו לחזות בקודש ולשמוע את דבר ה' זו הלכה. לצורך המעמד הנשגב, נשכר האודיטוריום העירוני – "בית העם" הגדול בעיר שיעמוד לרווחת המוני תושבי העיר מכלל הקהילות בעיר שיבואו ליטול חלק במעמד ההיסטורי שייחרט בתולדותיה של העיר. בשל הצפי לנהירה המונית של תושבי העיר לכינוס, נשכר אף אולם נוסף אשר בו יוקרן הכינוס בשידור ישיר לטובת המוני הצובאים על פתחי האולם שלא תתאפר כניסתם מפאת חוסר מקום.
בשנים האחרונות זוכה העיר רחובות להתפתחות גדולה ומרשימה של הקהילה החרדית, ולצד זה נזקק הציבור לתשתיות רבות לבתי כנסת, ישיבות, תלמודי תורה, בתי ספר וגנים שיהיו ראויים לקליטתם. בנוסף, סוגיות נוספות של צביון העיר וקדושתה ניצבת ועומדת כל העת על הפרק בעיר רחובות אשר רק רשימה הנשמעת לגדולי הדור שליט"א תעמוד כחומה בצורה ותפעל באחדות ובנועם שהכול יישמר כבתחילה. כל זאת לצד עשייה ברוכה ומועילה עבור צרכיהם האישיים שלתושבי הערי החרדיים, דוגמת ארנונה ותוספות בנייה שרק נציגות חזקה תוכל להצליח בו בסייעתא דשמיא. בעבור כל זה עמלים רבני ועסקני העיר בברכת גדולי הדור למען הצלחת הרשימה בבחירות הקרובות. במטה דגל התורה נכנסים להישורת האחרונה בהפעלת המטות לקראת הבחירות ואומרים: "התפתחות מוסדות החינוך החרדי בעיר יהיה בשנים הקרובות בהתאם לתוצאות הקלפי של מפלגת גדולי הדור – כל קול קובע! אנו עמלים לגייס עוד ועוד אנשים שישמעו את חובת השעה ועל מה זכינו בביקורו של מרן שר התורה שליט"א

 

גורמים ברחובות אומרים היום כי היענותו הנדירה של הרב קנייבסקי לבקשתם של רבני העיר להגיע לכינוס, תתורגם לוודאי לסחף מצביעים אדיר שיחזק את הרשימה שבקדנציה הנוכחית הינה השלישית בגודלה

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ממש רחמנות על הגר"ח שליט"א. ידוע שיש הלם בדגל התורה - מרן הגרב"מ אזרחי שליט"א חבר המועצת של דגל בכינוס המועצת בדברים חריפים מאוד נגד יעקושי קניבסקי בן 28 בנש"ק. "כל המבזה תלמידי חכמים אין רפואה למכתו" עכ"ל הזהב. וכולם מודים שאין דרך אחרת, רק הדרך של התורה בלי שום פשרה, לא לתת להם לגייס אפילו בחור אחד, אפילו במחיר של כלא ולשבת על הכבישים, לא מכסות ולא יעדים ולא כל השטויות שלהם.

    ממש רחמנות על הגר"ח שליט"א. ידוע שיש הלם בדגל התורה – מרן הגרב"מ אזרחי שליט"א חבר המועצת של דגל בכינוס המועצת בדברים חריפים מאוד נגד יעקושי קניבסקי בן 28 בנש"ק. "כל המבזה תלמידי חכמים אין רפואה למכתו" עכ"ל הזהב. וכולם מודים שאין דרך אחרת, רק הדרך של התורה בלי שום פשרה, לא לתת להם לגייס אפילו בחור אחד, אפילו במחיר של כלא ולשבת על הכבישים, לא מכסות ולא יעדים ולא כל השטויות שלהם. והגר"ח נגרר אחריהם בלי ידיעה על האמת. ממש רחמנות על הגר"ח שליט"א. ממש רחמנות על הגר"ח שליט"א. ממש רחמנות על הגר"ח שליט"א. ממש רחמנות על הגר"ח שליט"א. ממש רחמנות על הגר"ח שליט"א. ממש רחמנות על הגר"ח שליט"א.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב