ש"ס התכנסה בארנה: ומי נעדר? (תמונות)

בש"ס ציינו 12 עשר חודש להסתלקות מרן הגר"ע יוסף באצטדיון 'הארנה' החדש בירושלים.
בעצרת נכחו קרוב לעשרת אלפים איש ובראשם גדולי תורה, רבנים וראשי ישיבות – ומי נעדר? צפו בתמונות שתיעד הצלם יעקב כהן

בש"ס ציינו 12 עשר חודש להסתלקות מרן הגר"ע יוסף באצטדיון 'הארנה' החדש בירושלים.
בעצרת נכחו קרוב לעשרת אלפים איש ובראשם גדולי תורה, רבנים וראשי ישיבות. בלטו בהיעדרותם חבר מועצת חכמי התורה הגר"ש בעדני והראשון לציון הגרש"מ עמאר.

בסביבת יו"ר ש"ס דרעי מסכמים בסיפוק את העצרת אותה הם מגדירים כ"מוצלחת". במקביל גורמים בש"ס מותחים ביקורת חריפה על הזלזול בהגר"ש עמאר כאשר אלפי פשקווילים בגנותו של הרב עמאר פוזרו ברחבי האצטדיון במהלך העצרת.

את העצרת הנחה הרב ישראל ביטון. נאמו כל בני מרן הגר"ע זצ"ל, חברי מועצת החכמים הגר"ש כהן והגר"מ מאיה, הגר"י דרעי רבה של 'באר שבע' ויו"ר ש"ס אריה דרעי.

לסיכום: לאחר עצרת הקרחות בבניני האומה, דרעי עמל והזיע בכדי למלא את אולם הארנה. המטרה הבאה של דרעי תהיה יותר קשה, והיא: להביא לאחדות השורות בתנועה, שאם לא כן ש"ס תמשיך לדשדש בסקרים.
IMG_8003 (1)

IMG_8003

IMG_8016

IMG_8064

IMG_8115

IMG_8118

IMG_8142

IMG_8164

IMG_8188

IMG_8192

IMG_8425

IMG_8425

IMG_8473

IMG_8522

IMG_8576

IMG_8600

IMG_8677

IMG_8729

IMG_8744

IMG_8749

IMG_8783

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דבר אחד ברור. הרב עמאר גדול בתורה ובש"ס מתעלמים ממנו באופן גלוי. זה לא יסלח.

  מנשה |
  הגב
 2. עליכם נאמר ומלאך רע יענה אמן בעל כורחו, זה כל כך בולט חוסר הפרגון שלכם לש"ס, ואם בכל זאת פרגנתם (אמנם קצת) אז כנראה שהיה חזק מאד, וכך ימשיך ש"ס תתחזק ואתם תאלצו לפרגן בעל כרככם

  יוסי |
  הגב
 3. למגיב החצוף שמסלף אינו יודע שהרב עמאר היה כבר מפורסם בזכות עצמו כאשר עוד קודם לכן בכל הארץ היה נותן שיעורי תורה ואולי רק הרבנות עשתה לו נזק גדול וטוב שהוא לא לוקח את רבנות ירושלים ולעצם העניין כל הפירוד שהייה [לבסוף זה סודר על אפם וחמתם של חלק מראשי שס עם הרב עובדיה שאחד מחל לשני] היה אך ורק בגלל אותו עבריין מורשע שהוא כפוי טובה שבשעותיו הקשות הרב עמאר לא עזב אותו והוא החזיר רעה תחת טובה

  -חיים |
  הגב
 4. אני לא יודע מה יש לכם נגד אריה דרעי שאתם עומדים ומשמיצים אותו באתר השכם וערב וכל הזמן מחפשים את הריבים והבעיות מתחת לפנס ובסוף מתברר שההר הוליד עכבר. לא כל הבעיות בש"ס הם בגלל דרעי זה בעיקר עקב פטירתו של מרן זצוק"ל והחלל שהותיר אחריו זו הסיבה היחידה שש"ס מקבלת בסקרים באיזור ה 7 מנדטים שזה בעצם הציבור הספרדי 'החרדי' שנשאר נאמן לש"ס ולעומד בראשה הגר"ש כהן שליט"א ויתר 4 המנדטים החסרים זה הציבור המסורתי שהצביע לש"ס בגלל הרב עובדיה נטו וכעת משנפטר הם נדדו למחוזות אחרים. ואין לזה כל קשר למי שיעמוד בראש התנועה. ובקשר להרב עמאר לצערי הוא עשה את שגיאת חייו שיצא בפומבי נגד הרב עובדיה שבלעדיו הרב עמאר היה נשאר אלמוני הוא גידל אותו ורומם אותו והוא כאות הוקרה הריץ מועמד לרבנות הראשית נגדו דבר שגרם להרב עובדיה לצער רב שהסתיים בפטירתו. לכן נכון נוהגים בש"ס שמדירים אותו מהתנועה ומחרימים אותו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • הרב עמאר למד וקנה את תורתו בעמל וייזע, בדיוק כמו מרן זצ"ל, הרב עובדיה קידם אותו לתפקידים וזה הנכון.

   ש"ס אינה נוהגת נכון בהתיחסותה כלפי הרב עמאר, וזה בעז"ה יבוטא בקלפי בבחירות.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב