ש"ס מציגה: וידאו נדיר מהעליה לרגל מלפני 20 שנה – צפו

בש"ס נערכים לשחזר את מעמדי העלייה לרגל הגדולים שהתקיימו בראשות מרן הגר"ע יוסף זצ"ל, במעמד מיוחד שיתקיים ב'ארנה' בירושלים. – לקראת המעמד מציגים בתנועה וידאו נדיר ממעמד העלייה לרגל לפני 20 שנה.

תנועת 'אל המעיין' נמצאת בימים אלה בישורת האחרונה לקראת מעמד "העלייה לרגל והקבלת פני רבו", שיתקיים אי"ה ביום ראשון, א' דחוה"מ פסח באולם ה'ארנה' בירושלים. ההיערכות הגדולה לאירוע גורמת להתרגשות רבה בקרב ציבור בני התורה הספרדי, הזוכר בערגה את הכנסים הגדולים של העלייה לרגל במעמד מרן הגר"ע יוסף זיע"א וכל רבני ישראל.

כנסים אלו בשיא תפארתם התקיימו בגן סאקר הירושלמי בהשתתפות קהל רב, כאשר מרן זיע"א היה מאציל מברכתו על קהל ההמונים שהגיע מכל רחבי הארץ.

הוותיקים יותר זוכרים את הכנסים הראשונים של העלייה לרגל של 'אל המעיין', אשר החלו לפני יותר מ-20 שנה והתקיימו באולמי נוף ירושלים במורדות בית וגן.

רחבת האולם הייתה מתמלאת באוטובוסים מכל רחבי הארץ אשר היו צובאים על פתח האולם, ובשל כמות המקומות המוגבלת באולם הנוהל היה להכניס אל האולם בכל פעם קבוצה אחרת. באופן הזה מרן היה מברך את הנכנסים שהיו שוהים במקום מספר דקות ולאחר מכן יוצאים כדי לאפשר לקבוצה אחרת להיכנס.

צפו בצילומים נדירים מהעלייה לרגל בשנת תשנ"ד, שהתקיימה באולם נוף ירושלים במעמד מרן הגר"ע זצ"ל, רבנים ויו"ר תנועת ש"ס אריה דרעי.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אריה דרעי מחוץ לחיים הציבוריים!!!!!

  אנחנו אזרחים שהדמוקרטיה הישראלית יקרה ללבם. אנחנו חרדים ומזועזעים מהצורה הנינוחה והטבעית בה מדברים עכשיו במערכת הפוליטית על מינויו של אריה דרעי כשר הפנים בממשלת נתניהו הרביעית, אותה משרה שמילא כבר בעבר ובמסגרתה ביצע עבירות של שוחד – זה לא רק אבסורד, זו מכת סנוקרת לכל אזרח שחרד למצב טוהר המידות בישראל.

  דורשים עכשיו מבנימין נתניהו, ראש הממשלה שצפוי להקים ממשלה חדשה –

  לאריה דרעי, עבריין מורשע – אין מקום בחיים הציבוריים!!!!!

  ובודאי שהוא לא ראוי להיות שר בממשלת ישראל!!!!!

  אריה דרעי הורשע בעבירות חמורות ביותר: קבלת שוחד, מרמה והפרת אמונים וניצל, כפי שקבע בית המשפט, בצורה החמורה ביותר, את מעמדו הרם ואת המשרה אותה מילא כדי לגנוב מכספי הציבור.

  הכנסת ה20 חייבת אף להכריע בנושא בחוק: יש לשלול לצמיתות את זכאותו של נבחר ציבור להיבחר לכנסת ולכהן כשר בממשלה במידה והורשע בגין עבירה שיש עימה קלון בעת כהונתו כנבחר ציבור.

  בנוסף לאריה דרעי, עומדים בתור גם המורשעים בניזרי, הירשזון, קצב ואולמרט – ואנו כציבור חייבים למנוע מהם לזהם את המערכת הפוליטית.

  אנו דורשים מראש הממשלה להראות מנהיגות – חייבים לעצור את ההידרדרות הערכית שהחברה הישראלית חווה בשנים האחרונות, שכן השבת מי שחטא למחוזות חטאיו יש בה אמירה ברורה לציבור הישראלי – המחלה הממארת של השחיתות, מקובלת ומוסכמת, ואין לה מרפא.

  הצטרפו למאבק !

  * עצומת המאבק תועבר ישירות לבנימין נתניהו, ראש ממשלת ישראל.

  http://www.atzuma.co.il/deri

  ספרדי |
  הגב