ש"ס נערכת לעצרת ענק באיצטדיון "יד אליהו" בת"א

ש"ס נערכת לעצרת ענק באצטדיון 'יד אליהו' בהשתתפות מרנן גדולי הדור שליט"א ועשרות אלפים

תנועת ש"ס מחממת מנועים ונערכת לעצרת בחירות ענקית שייתקיים באצטדיון 'יד אליהו' בתל אביב, במעמד גדולי הדור מועצת חכמי התורה, רבנים ואלפי תומכים מכל רחבי הארץ. הכנס יעמוד בסימן "לך כנוס את כל היהודים" ויסמל את האחדות הגדולה הקיימת בציבור החרדי סביב תנועת ש"ס ודרכו של מרן הגר"ע יוסף זיע"א.

העצרת תתקיים אי"ה ביום שלישי יב' אדר ליל תענית אסתר בהיכל 'יד אליהו' בתל אביב. בעצרת אמורים ליטול חלק מרנן ורבנן גדולי ומאורי הדור שליט"א, ראשי הישיבות, מקובלים רבני קהילות ועוד.

באירוע הענק צפויים להשתתף גדולי תורה שלראשונה יביעו את תמיכתם בתנועת ש"ס וזאת עקב הבלבול שנוצר וסכנת הקיום למפעלו של מרן זיע"א רואים בזה גדולי התורה כשעת חירום לעולם התורה ועל כן לראשונה יכריזו בקולם על תמיכה פומבית בתנועת ש"ס.

בעצרת יבהירו גדולי ישראל ובראשם מרן הגר"ש כהן נשיא מועצת חכמי התורה את החובה הגדולה לפעול בכל הכח למען חיזוקה של תנועת ש"ס. כזכור, העצרת הגדולה ביד אליהו היוותה תמיד את הכוח המניע של האלפים הרבים לצאת אל השטח ולפעול בייתר שאת למען התנועה הקדושה כמצוותו של מרן.

בימים אלו נציגי ש"ס ברשויות המקומיות נערכים לעצרת בארגון הסעות מכל רחבי הארץ כדי להביא את האלפים למעמד.

יו"ר ש"ס אריה דרעי מכנס בימים אלו את בכירי משרדו כדי להיערך לקראת המעמד הגדול. על ניהול העצרת הופקד פנחס ראובן שלו ניסיון רב בכינוסים מעין אלו.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ישראל שקולניק – כמה אריה דרעי משלם לך על התעמולה הנלהבת?

    יוצמח |
    הגב