ש"ס תחבור ל'דגל'?

קבלת הפנים של דרעי בועידת דגל התורה, מסמלת אפשרות של חיבור עתידי בין דגל התורה לש"ס בבחירות הקרובות. אך גורמים בש"ס מצננים את ההתלהבות. { איחוד כוחות}

הזמנתו של דרעי לשאת נאום מרכזי בערב הראשון של ועידת מפלגת דגל התורה, מסמלת אפשרות של חיבור עתידי בין דגל התורה לש"ס בבחירות הקרובות.

בטור שמפרסם יאיר אטינגר בהארץ הוא כותב כי יו"ר דגל התורה, ח"כ משה גפני, אמר בשיחה על הדשא בחוץ, כי עד לפני חמש שנים לא היה עולה על הדעת להזמין לכאן את דרעי. בשל התרגיל המסריח והצטרפות ש"ס לממשלת רבין ב-1992שעליו כעס נורא מרן הרב שך.

 

 

 

 

דרעי  החמיא לח"כים גפני ואורי מקלב, אנשי דגל התורה, שהם רק צמד אבל "עושים רעש והצלחות של עשרה".

 

אטינגר מפרשן כי עצם נוכחות של דרעי בוועידה, והחיבוק שזכה לו מצד דגל התורה, הציתו את דמיונם של כמה עסקנים ופעילים בשתי המפלגות. "אלה גלגלו מפה לאוזן את האפשרות התיאורטית שש"ס חוברת לדגל התורה והשתיים מקימות רשימה משותפת, אולי בצורה של גוש טכני, לקראת הבחירות הבאות".

אולם  לדברי בכיר בש"ס, הרעיון של חבירה לדגל התורה בלבד אינו ריאלי, ומקורו בפעילים של דגל התורה הנגועים לדבריו ב"פטרונות" וב"ניצול ש"ס כדי לשפר עמדות מול אגודת ישראל. אין לזה אחיזה במציאות".

"זה נכון, יש עננה מעל הפעילים של ש"ס", אומר בכיר בש"ס להארץ. "אבל אנחנו פועלים לפזר אותה. זה לא סוד שדרעי חזר לפני שלוש שנים וחצי כדי לעבוד. כולם בש"ס מחכים לרגע שהמטוס ימריא, ולכולם היה ברור שזה יקרה כשדרעי ייכנס למשרד הפנים. המקום הכי מסוכן למטוס לקבל טיל זה בהמראה".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. קוקר עובדים עם עסקני דעשס?

  תזהרו לא להתקלקל מהם, כי השוחד [חיוכים מזוייפים, ליקוקים חנפנות וכד'] מעוור עיני חכמים ופקחים כמוכם שחושפים את האמת לציבור.

  מומלץ לא לפרסם את התגובה.

  למנהל המערכת היקר |
  הגב
  • סופית?

   קוקר שייכים לדעשס$$$?

   למה את התגובה החשובה באמת לא פרסמתם, ואת התגובה הזאת כן פרסמתם?

   תוהה |
   הגב