שערוריה בב"ב הפקרות של נהג אוטובוס קו 402 גרם לכך שהאב השאיר את ילדיו בוכיים בתחנה והוא נשאר שבוי באוטובוס בידי הנהג

שלושה ילדים קטנים הושארו במדרכת רחוב רבי עקיבא בבני ברק, כאשר נהג של קו 402 של אגד, סגר את הדלת על אביהם של הילדים ולא איפשר לו לרדת אליהם, רק אחרי נסיעה של כרבע שעה, בה היו הילדים הקטנים לבד בתחנה. האב הורד בתחנה הבאה, במרחק רב יחסית ונאלץ לרוץ כדי לראות את שלום ילדיו ולהרגיעם על "נטישתו". על פי עדויות מאנשים שעמדו באותה שעה של צהרי יום שישי בתחנת האוטובוס
ברחוב רבי עקיבא, עמד אב עם ארבעה ילדים קטנים, שהקטן ביניהם בן חודשים ספורים בלבד, והמתין לקו 402. כשזה הגיע, הוא עלה לאוטובוס עם בנו הגדול, שי־לם עבור הנסיעה ולדבריו אף הבהיר לנהג כי בכוונתו למצוא באוטובוס מישהו מוכר, מאחר שהוא עצמו מתכוון להשאר בבני ברק, ולכן הוא מחפש מישהו מוכר שילווה את ילדו לירושלים וינחה אותו בתחנה שבה הוא אמור לרדת. הוא אכן מצא מישהו כזה, אך במקביל, הנהג סגר את הדלת והחל לנסוע. אותו אברך, ששלושת ילדיו הנותרים עמדו על מדרכת הרחוב, נחרד וצעק לנהג שייתן לו לרדת. הנהג סירב בטענה כי הוא כבר יצא מהתחנה ואסור לו. כל תחנוניו של האב שחרד לילדיו הקטנים עלו בתוהו. הנהג התמיד בסירובו.  רק אחרי רבע שעה, בה הנהג פילס את דרכו ברחובו בני ברק העמוסים בשעות כאלה, עצר הנהג בהמשך רחוב חזון איש, והאב ירד במהירות ורץ לתחנה ברחוב רבי עקיבא, שם מצא את ילדיו הבוכיים.
באגד הבטיחו לערוך בדיקת עומק לסיפור ותגובת רון רטנר, דובר אגד שהגיעה "בירור קפדני שנערך עם הנהג העלה את התמונה הבאה: בתחנה בגן ורשה עלה לאוטובוס אברך עם בנו ואמר לנהג כי מיד יגיע לשלם עבור הנסיעה.
מטבע הדברים חשב הנהג כי האברך ובנו נוסעים עמו לירושלים". לדברי הדובר, "הנהג טוען ועומד על כך שלא ידע על הילדים בתחנה, ושהנוסע כלל לא פנה אליו בקשר אליהם. רק כאשר הגיע לרחוב חזון איש פנה אליו הנוסע וביקש מהנהג שיעצור לו כי ילדיו ממתינים לו שם. הנהג השיב, כי יעצור במקום מבטחים" .

 

פורסם בהמבשר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.