שערוריה: בית ספר מנע מתלמידיו ביקור בכותל

תלמידים מבית הספר שבדרום הארץ היו אמורים עפ"י המסלול לבקר בכותל המערבי ובעיר דוד, אלא שהורה לתלמיד החליט כי הביקור בכותל הוא "הכנסת תכנים פוליטיים"

הורה אחד גרם לשינוי מסלול של בית ספר שלם. תלמידי בית הספר עומרים שבדרום היו אמורים לצאת לטיול בירושלים ובסיומו להגיע אל הכותל המערבי. אלא שהורה אחד החליט שהביקור בעיר דוד ומשם לכותל היא הכנסת תכנים פוליטיים לבית הספר.

'רדיו דרום' שחשף את המקרה והעביר אותו לטיפולו של יו"ר ועדת החינוך התרבות והספורט ח"כ יעקב מרגי. "התלמידים אכן יצאו לירושלים אך במקום לבקר בעיר דוד ובכותל הם 'בילו' מספר שעות בהר הרצל ובסיום 'הבילוי' שבו בחזרה לדרום מבלי שביקרו בכותל המערבי" אמר ח"כ מרגי

מרגי שיגר מכתב בעניין לשר החינוך ח"כ נפתלי בנט :" לטעמי שינוי המסלול ומניעת התלמידים מלבקר בכותל ובעיר דוד הוא דבר פסול על הלגיטימיות שלנו בעיר דוד ובכותל איש לא יכול לערר. צר לי שמנהלת בית הספר לא גילתה עמדה ברורה ותקיפה כנגד אותו הורה" כתב מרגי במכתבו לשר.

מרגי הוסיף וכתב לשר :" אבקשך לברר את העניין, ולבדוק שמקרים מעיין אלו לא יחזרו על עצמם" כתב ח"כ מרגי לשר החינוך.

"הביקור בכותל הוא ביקור משמעותי עבור תלמידים רבים שאינם נוהגים לפקוד את הכותל במהלך ימות השנה. עלינו לפעול שאל המקום יגיעו כמה שיותר תלמידים" אמר ח"כ יעקב מרגי

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.