שערוריה: המוהל הסתיר מההורים סיבוך רפואי

בנוסף, למחרת הברית צפו ההורים בסרטון שהקליט אחד האורחים באירוע, וראו כי מי שביצע את הברית בפועל היה המתלמד

בערוץ 2 נחשף הערב כי זוג הורים ממרכז הארץ שהזמינו מוהל מומחה לברית של בנם גילו למחרת הברית על ידי סרטון וידאו של אחד המשתתפים באירוע כי תלמידו של המוהל הוא שביצע את הטיפול עצמו ולא המוהל המומחה שהוזמן, כך לפי טענת ההורים.

מיד לאחר הברית חששו ההורים שמשהו לא כשורה עם הרך הנימול אך המוהל הרגיע אותם שהכל תקין ושגרתי.

בערב שלאחר הברית הגיעו שוב המוהל ותלמידו אל ביתם, והסתגרו בחדר עם התינוק מבלי לאפשר להורים להיות נוכחים למשך כעשרים דקות

כעת התברר להם שהמוהל ביצע פרוצדורה רפואית בתינוק, כזאת שמצריכה ליווי רפואי ובית חולים.

"כשהמוהל הגיע אלינו הביתה הוא הוציא אותנו מהחדר ושמענו שהילד התחיל לבכות",סיפר האב איגור . "ניסינו להיכנס עד שנכנסתי בכח, ראיתי דם וכל מיני כלים, הרגשתי ממש לא טוב. אחרי בערך עשרים דקות הם ירדו למטה והמוהל רק אמר 'הכל בסדר הכל בסדר'"

למחרת  צפו ההורים בסרטון שהקליט אחד האורחים באירוע, וראו כי אמנם המוהל המומחה מכין את כל ההיערכות לברית, אך כאמור, את הברית, המתלמד עשה.

"הלקח שלי שצריך לטפל אצל אנשים מומחים, כירורגים שהם גם מוהלים", מוסיף האב. "ודבר שני זה לבדוק שלא מסתירים ממכם כלום. שכל הורה יסתכל בעשרים עיניים שלא מסתירים ממנו כלום, כי אם מסתירים משהו לא בסדר".

מהמוהל נמסר בתגובה: "כבר מלכתחילה עדכנתי את האבא שמדובר בברית לא פשוטה והדימום חייב פעילות כירורגית במקום. כמי שמל רבבות ילדים בשלושים השנים האחרונות וזכיתי שעד כה לא תצא תקלה תחת ידי, צר לי מאוד שנגרם צער להורים. המוהל המתלמד שליווה אותי בברית, הוא מוהל שמל כבר עשרות ילדים. אנחנו מחויבים להפיק לקחים. כך אני דורש מתלמידיי וכך אעשה במקרה מצער זה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.