שערי העיתונים: פלג חרדי הוציא אלפי חרדים לרחובות – וכיצד התייחסו ביתד? – צפו

ההפגנות הסוערות של הפלג הירושלמי כבשו את הכותרות של עיתוני סוף השבוע.  'ידיעות' אחרונות בחר בכותרת: החרדים: לא נתגייס. 'מעריב':

מעריב בחר מכותרת משלו לפיד עצר תקציבי ישיבות, פלג חרדי הוציא אלפי מפגינים לרחוב.

'ישראל היום בחר בכותרת': הקרב על הגיוס ובתוך העיתון פרשנות של מיטב הכותבים על ההפגנות .

ורק עיתון אחד לא כתב מילה על המחאה האדירה, ניחשתם נכון , יתד נאמן העדיף להתעלם  מהמחאה שהגיעה לראש הכותרות.

ידיעות

ידיעות מעריב ישראל היום

 

9 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יתדהמן ימח שמו וזכרו

  כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן |
  הגב
 2. מסכן ר' שמואל אוירבך שהם נקראים תלמידיו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. אוי לנו שכך עלתה בימינו שקומץ צעירים וריקים מצליחים להסית אברכים תמימים להפגנה איפה הגדולים שלהם איפה ראשי הישיבות שלהם הם מפחדים על תרומות שיראו אותם בכל העולם הכל כסף במעטה צדקני מלוכלך נס גדול שקפץ להם הפיוז בזמן כך הגר"ח שרף אותם

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • יתד אינו שופר ציבור החרדי זהו!
   הם נהיו יותר גרועים מהעיתונים החילונים!
   זה מה שקורה למי שהולך להתפשר על בני תורה!
   אתם הרבה יותר גרועים מבנט ולפיד!

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
   • מטומטמים
    נמאסתם!!!
    מי בדיוק הולך להפגנות ריקות מתוכן אילו?!
    את מי בדיוק גייסו שאתם הולכים להלחם עליו?!
    איזה עבריין תנועה? פושע! נאלח! שעושה מה שבא לו!
    מי שעושה שטויות שיילך לכלא! שם מקומו!!
    כשבאמת יגייסו, גם מי שמתנהג בהוראת הגראי"ל שטיינמן…
    אז כולנו נצא לרחובות!
    אבל לא כמוכם! אלא כמו בני תורה אמתיים

    פטרוב |
    הגב
 4. אנסה לאסביר בדרך שגם צרי אופק ורפי שכל כהזויי הפלג המז. ירושלמי יבינו כל אחד ורמתו.

  1. עם כל הכבוד מרן הגרא"מ שך זצ"ל לא אמר שאם יהיה סנקציות פליליות או כלכליות נמסור את הנפש. נהפוך הוא להמשיך ללמוד מתוך סנקציות היא היא מסירות הנפש.

  2. התמונה המצטיירת: שבעוד מרן הגראי"ל בדעה נחרצת שלא יגייסו אף בן ישיבה. מרן רה"י נחרץ פחות בענין הבערת המדינה על קיצוץ תקציבים משום שלא זו ליבת הסוגיא של גיוס בני ישיבות. תקציבים ושאר קשיים הם מנת חלקם של יהודים חרדים בלות אצל אחיהם התועים נקודה.

  3. כל המו"מ המתנהל (וטוב שכך שהוא ממשיך 65 שנה להתנהל) הוא לא על מנת למנוע ממשטרה צבאית לפקוד את היכלי הישיבות, כי זה פשוט לא יקרה! המו"מ הוא כמו על כל דבר בכדי לרכך את הסנקציות כמה שאפשר.

  4. הזויי הפלג(ס) לעומתם דומים למטורף שעומד בליבה של עיר ומצהיר שהוא יכה כל מי שינסה להאכילו קישואים… די תירגעו ההפגנות שלכם הם לא רלוונטיות לענין. לכל היותר תוכלו להפגין על קיצוץ תקציבים, מחירי הקוטג' דיור ועוד, ככל שתחפצו על מנת להנמיך את מפלס האנדרנלין שאתם מוצפים בו.

  5. הפרחח שנעצר אתמול: אשריו שנתפס על נהיגה ללא רישיון וטוב שכך. ההזדהות שלכם עם כל צרוע וכל זב שסרח ולא ציית להוראת מרנן ורבנן באה ממקום של ילדות וחוסר אחריות כתינוק שעושה את צרכיו בכל מקום משום שאימו תקנח את צואתו

  אינני יודע יודע למה אתם משולים לתינוק או לצואה, כך או כך את הקינוח עושים עסקני וחכ"י דגל התורה ואתם ממשיכים להניף ידיים ורגליים ולהשמיע קולות מוזרים.

  6. סופו של דבר חשוב להבין שמלחמה על הגיוס עצמו אין כאן! אבל יש כאן מלחמה דקלרטיבית על חשיבות לימוד התורה בארץ ישראל. הא ותו לא. כל נסיון להעמיד פני קדושים מעונים שמוכנים למסור את הנפש, הוא פטתי לחלוטין! בחורים שאינם יכולים לנהיח את את עכוזם שעה רצוף על הספסל בביהמ"ד לא יכולים להשמיע אמירות רהב על "נשב בכלא כל חיינו"…

  7. סוד גלוי לכל בר דעת שלא מדובר בקבוצה בעלת מאפיינים אידיאולוגיים שונים. מדובר בקובוצה בעלת מאפיינים פסיכיאטריים שונים, ובכללם אימפולסיביות, אוטיזם, נרקסיזם ומגלומניות.

  הם מסוג האנשים שלא מומלץ להיתקע עימם על אי בודד. הבעיה שלהם היא פסיכיאטרית כאמור וזאת יודע כל מי שבא עימם במגע טרם פרוץ הפילוג (מילה יומרנית מידי נוכח מספרם הזניח)

  כל מי שמתמצא מה שקורה בשוק שאותם בחורים מהישיבות האלימות הידועות – תקועים בשידוכים! בחורות מסרבות להיפגש עימם. ונודעו מקרים רבים ששל שידוכים ש"התפוצצו" ברגע האחרון כשהסתבר שהבחור מזוהה עם אנשי הכת ההזויה. המשוואה פשוטה: בחורמ שמתנהג כזאב ברחובות לא יתנהג ככבש בביתו.

  ובא לציון גואל ולשבי פשע ביעקב

  פסיכיאטר |
  הגב
  • פסיכיאטר לך לפסיכיאטר,

   עשית סלט לא מובן תערוך את זה עוד פעם, אולי החברים שמשלמים לך יעזרו לך בנידון

   פסיכיאטר לך לפסיכיאטר, |
   הגב
 5. יתד נאמן לא מתעסק לא במעשי זימה ולא במעשי בריונות לשמה!

  כשר לעדות |
  הגב
 6. יודעים למה הערבים והשמאל מצליחים כי הם לא מסתכלים שהימין יכול לעלות וכו' מהפגנות שלהם,אנחנו צריכים להלחם על הזכויות שלנו בלי לחשוב שיאיר לפיד יקבל עוד מנדט פחות מנדט כי כך נפסיד את המערכה תלמדו מהשמאל והערבים כל העולם נלחם למענם ,אנחנו צריכים לפנות להעולם במיוחד בתקופה של אוהבים את ישראל וצהל ולגיד שרוצים לגיס אותנו בכוח כל העולם ישמחו לעזור לנו לא בגלל שאוהבים אותנו רק בגלל ששונים את ישראל וצהל על שנלחמים בזכויות הפלסטינים .

  שלומי |
  הגב