שפטל לפריג': "חלאה, פח אשפה מהלך" (וידאו)

וויכוח סוער שהתחיל ב"בוקר טוב" הידרדר לטונים רמים וצעקות עד לב השמיים עד לנטישה מהאולפן. צפו.{ אש באולפן}

הבוקר בערוץ 10: ח"כ פריג` עזב את האולפן לאחר עימות מילולי בוטה וצעקני עם עו"ד שפטל בשידור חי.

‎Posted by ‎באזזנט‎ on‎ יום שני 19 דצמבר 2016

וויכוח סוער שהתחיל ב"בוקר טוב" הידרדר לטונים רמים וצעקות עד לב השמיים עד לנטישה מהאולפן.

ח"כ עיסאווי פריג' ועורך הדין יורם שפטל שהתארחו הבוקר באולפן "אורלי וגיא" לאחר עתירה של מרצ בנוגע להפסקת תוכניתו של שטפל ב"רדיו 103FM".
"בגצ ביקש מהרשות השנייה להתחיל בהליכים נגד האמירות הגזעניות, ההסתה והאמירות הניאו נאציות היוצאות מפיו של שפטל כלפי מרצ. העתירה מחכה למיצוי ההליכים ברשות השנייה", אמר פריג'.

בתגובה אמר שפטל "שמענו כרגע דברי שקר ובלע. בגצ לא אמר מילה אחת – לא על התבטאות שלי, לא על אמירה שלי. אמרו שם שהם שומעים שהרשות השנייה בודקת תלונה של מרצ ולכן העתירה היתה מוקדמת מדי והיא נדחית על הסף, בדיוק כמו שאני אמרתי כאן באולפן הזה בשידור חי, כשהעתירה הוגשה – שהיא תידחה על הסף".

שפטל פנה לפריג' ואמר לו "אדוני הרמאי", ובתגובה השיב פריג : "הפה המטונף שלך לא יעזור לך". משם התפתח הויכוח לצעקות כאשר שפטל את פריג' במילים "פח אשפה, חלאת אדם, ג'יהאדו-פשיסט, כולך טינופת, גוש זבל, מסריח", וחבר הכנסת לא נשאר חייב: "פה ג'ורה, תרבות ביוב, מזוהם, מטונף".

כשוך הצעקות, שפטל אמר : "הוא התנפל עליי פעם שנייה ושלישית, מי שמנע דיון זה הוא", ופריג' סיכם: "זה איש זול, שיסתום את הפה שלו, תרבות של ביוב, תסתום". שפטל המשיך: "פח אשפה רקוב, ביוב מהלך על שניים".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אני בלשון המעטה לא אוהב את אורלי וגיא. הם עיתונאים בגרוש וכל ידיעה שהם מביאים לוקח בעירבון מוגבל מאוד. שאני רואה אותה אני מקבל כאב ראש. הם חיים מסלידה לאחרים אוהבים ריבים וחיים מכאלה דברים. אני סולד מאנשים כאלה. זוכר שהייתי חילוני סלדתי מהם מאוד מאוד. הם לא עתונאים וחבל שערוץ 10 לא מגדיל ראש ומוריד את שתי הליצנים האלה משידור ושם אחר במקומם. אני יודע שיש הרבה שלא רואים את התוכנית הזאת רק בגלל שתי דמויות אלה שחיים על הרס וחורבן ואוהבים את זה ממש השטן ולילית אשתו. ואני מדבר גם על אנשים שהם לא ימיניים אם זה מה ששואלים.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב