זעזוע: שפטל מקלל את מרן הרב שטיינמן בשידור – גפני ומוזס ל'קוקר': "יש לפטרו" – האזינו I בפנים טיוטת פניית העו"ד למשטרה

זעזוע: עו"ד יורם שפטל מביע בצורה חריפה את דעתו על הרבנים החרדים שפוסלים את הציונות ויוצאים נגד מדינת ישראל.

שפטל טוען שהרבנים שייעצו ליהודי אירופה להישאר ולא לברוח עם פרוץ מלחמת העולם השנייה: "הרבנים עצמם ברחו!".הוא אמר בשידור.
שפטל שבר כל שיא אפשרי, כאשר פוער פיו כנגד מרן הרב שטיינמן בקללות שבלתי ניתן להעלות על הכתב.
חברי הכנסת החרדים הביעו זעזוע על דבריו הקשים. ח"כ מנחם אליעזר מוזס הגיב: "אדם גס רוח, שהפעם חצה את הגבולות שפער את פיו כנגד מאורי הדור, לא פלא שמי שייצג את גדולי הרוצחים מעז לדבר בצורה כה בוטה על גדולי ישראל", אמר מוזס.
ח"כ גפני אמר לקוקר: "מה כבר ניתן לצפות מאדם שיכול היה לעמוד מול כל בני עמו ולהגן על דמאניוק? רק אדם כזה יכול לפעור פיו נגד מנהיג רוחני של מיליוני יהודים בארץ ובעולם שחלק מהוריהם ומשפחתם נרצחו על ידי אותו דמאניוק וחבריו.
האזינו

טיוטת פניית העו"ד למשטרה
שפטל משטרה

אלחרר שפטל

22 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. קוקר, נא לעקוב אחרי התגובות כאן באתר, מנהל האתר נא להוריד תגובה זו וד"ל.

  איש יהודי |
  הגב
 2. בס"ד. אכן דברים מזעזעים שאסור לאומרם, אני בוש בדברים. אך מדוע לא היתה תלונה מקבילה מאותם חרדים על הפגיעה ברב דרוקמן?!

  כואב |
  הגב
 3. הימין החילוני הוא ריק מתוכן כמו השמאלנים.הם בסוף יגיעו לאותו מקום

  יעקב |
  הגב
 4. כל ויכוח מה היה צריך לעשות לפני השואה כשהוא בדיעבד קשה להוכיח כי אי אפשר לדעת לפי הנתונים שהיו לפניהם אז מה היו צריכים להחליט וכן בכל ויכוח בדיעבד

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. מה כולכם מתרגשים? הוא קילל את עצמו! אין לו עוד הרבה זמן לחיות.מצא את מי לקלל.. לך תקנה קבר!!!

  איתמר |
  הגב
 6. עלוב נפש, גס רוח, פרא אדם, מיץ של זבל, זרע לבטלה, שפל אנשים, חדל אישים, סמל הרוע והשיטנה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 7. אני לא כל כך מבין. הרי שפטל אין לו רקע דתי ובוודאי שלא הבנה כל שהיא במשמעות של גדול או תלמיד חכם או תורה, כך שלא אמורות להיות כל ציפיות ממנו בתחום זה של כבוד התורה וכיוצ"ב. אלא מאי הלשון שנקט בה שאיננה הולמת, והלא את הדברים גופם הוא קרא בשמו של מרן שליט"א יאריך ה' ימיו ושנותיו, אז למה אתם מצפים ממנו?
  והמבין שיסביר לי ויבא על שכרו מן השמים

  שפירא |
  הגב
 8. אדם חולה נפש ומתוסבך, ערירי, בלי אשה וילדים ששופך מרי ליבו על כל הסביבה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 9. חבל שאין עוד אנשים שמעיזים לדבר נגד הרבנים האלה, המדברים בשם שמים וגורמים למות צאן מרעיתם!

  א.ק.ד. |
  הגב
  • אינני מבין איזה גבול יש לקוקר לפרסם כל תגובה גם מרושעת ומטופשת וחסרת בסיס כזאת, אבל בכל זאת, לידעתך, לא היה אדם בעולם שחשב שבארץ ישראל ישארו בחיים ולכן כל טענה על כך שצריכים לעלות ארצה ולייעץ לעלות ארצה היא בורות וטפשות ורשעות ועוד ועוד

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 10. ליורם הכלבלב! ואני אומר יימח שמך וזכרך אתה וכל משפחתך אמן ואמן!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 11. ממש “לא תעמוד על דם רעך”.
  אלוקים יבקש את הנרדף:
  חסדי השם כי לא תמנו כי לא כלו רחמיו:

  “הילדים ייצאו מחזקת משפחתם” בס"ד כן ירבו כולם מהכת הרע הזה.
  הילדים ייצאו מהכת ובס”ד לעולם לעולם לא חוזרים ל"כת השמד" המתעולל בילדים אפי’ כששותת דם מהילדים.

  יה”ר מלפני אבינו שבשמים שלא ישאר שום זכר מהכת לב “”לא”" טהור. בימים ההם מזמן הזה, אמן. זה ממש משמח אותנו,זה ממש שמחת חודש אדר ב', לכל עם ישראל, הכת נגמר בקרוב.

  אוהבי השם שינו רע.
  הכת הסדיסטית בנהלו של קיבוצניק מתוסבך לשעבר "ארז ברנס" שכיום החליף את שמו.
  הכת של………הכאת ילדים במוטות ברזל, שלילת מזון, נטילת כדורים פסיכיאטריים בכפיה וניתוק מוחלט מהמשפחה בישראל. אלו חלק מהעדויות שנשמעו השבוע בוועדה לזכויות הילד בכנסת.

  שומו שמים זה ממש אכזריות של היטלר!!!.
  סופר גם על השגת ציות על ידי כאב מתמיד כנעילת נעליים קטנות ממידת הרגל, גירושין ונישואים בכפיה (ע”פ הקיבוצניק ארז הלברנז שלמה ונחמן ימ”ש,) מגיל 14 ועד פערי-גילאים, ביניהם יש נישואין בין בן 15 לבת +40 ולהיפך. לא יכול להישאר אדיש. יש לנו תפקיד, ע"פ תורתינו חובה ואחריות כלפי ילדים, ולהחרים ולסגור הכת לחלוטין.

  ההיטלר של הדור הזה-ארז ונחמן הבן של הקיבוצניק, שמע טוב נחמן:
  התפוח לא נפל רחוק מהעץ – זעקת העשוקים עולה עד לשמים – חלאות שכמוכם.
  המנהיג שאומר שהוא ה”רבי” הקיבוצניק הממען הרשע העמליקי הפריינק אדון שלמה ארז הלברנס ימ”ש, הוא אדם חולה נפש ממש שצריך לשבת בכלא כל ימיו עם מעקב פסיכיאטרי צמוד.

  *לזכור, שהרבה מנהיגי כתות אוהבים לאבחן אנשים כחולי נפש בגלל שאלו מנסים לחלוק על חוקי הכת. בכל הכתות קיימת התעללות נפשית ברמה של “אתה אפס ויש בך את כל הרוע בעולם.” אבל במקרה הזה מדובר גם בהתעללות פיזית בצורה זוועתית וקיצונית ובילדים במין!!!, שזה אפילו עוד יותר נורא מכל קבוצה קיצונית אחרת.

  הם כולם אנשים חולי נפש שמתעללים באחרים, שצריכים לקבל את הטיפול המקצועי והחוקי הראוי ללא דיחוי. אי אפשר להסתתר מאחורי איצטלה דתית וחרדית. ילדים ראויים להגנה. אפילו אם אחוז קטן מהסיפורים הוא נכון, מנהיג הכת צריך להיעצר מיד, והאנשים צריכים לקבל את העזרה המקצועית שהם זקוקים לה.

  אני חושבת שהקהילה החרדית בקנדה צריכה להתערב ולא לעמוד מנגד. ובפרט שלא יעמדו מנגד מר ברוך אברהם פרמטאר וחבירו הרב מז'יבו, שהרי אם יוצאו ילדים מהבית – לאן הם יוצאו?! כדי שהילדים ישארו במסגרת יהודית כשרה הקהילה צריכה לעזור להם, להציע משפחות אומנות וכו’. זה לא הזמן לעמוד מנגד בשתיקה! זה מה שפרלמטר עושה ממש נגד “לא תעמוד על דם רעך”.

  אין לכם מושג מה שקורה שמה. הקיבוצניק שלמה אלברנז הוא השבתי צבי של היום ממש. למשל הוא מחייב את כל בני הקהילה לספר להם בפרטי פרטים על פגם הברית, ועל ההרהורים הרעים של נשים ומין שלהם וכו', כולל גם הנשים. הבעיה היא, שזה לא מסתיים רק בשמיעה והמבין יבין… הוא אוהב לנגוע בהם… ממש לנגוע…

  גם בנו המנובל המנהל "הכת" הרע הזה, "נחמן הרודף" עוד יותר משוגע מאבא ואמא שלו, ומרביץ מכות רצח לילדים. כל מה שמספרים זה טיפה מהים. מזמן כל הגולים רצו להרחים אותו אלא שיש צורר היהודים, העסקן ההמן של הדור הזה, העמליקי, ברוך אברהפ פרלמטר ממונטיראל מגן עליהם. כולם זוכרים ההקלטה של הרבנית על המכות שהיא מקבלת.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב