שפיר מגיבה על החיקוי בערוץ 20 (וידאו)

בעקבות החיקוי : ח"כ סתיו שפיר התייצבה מול מצלמות חדשות 2 והגיבה לחיקוי שלה בערוץ 20 "ניסו להשפיל אותי ולעגו לנשים – . צפו { סאטירה או הטרדה?}

לאחר שערוץ 20 לעג לה, ח"כ סתיו שפיר,התייצבה מול מצלמות חדשות 2, והגיבה לחיקוי שלה בערוץ 20 "ניסו להשפיל אותי ולעגו לנשים", אמרה סתיו שפיר.

החיקוי הוצג בתכנית "הפטריוטים" בערוץ 20, במהלכו חבש המנחה אראל סג"ל פאה ג'ינג'ית – וחיקה את ח"כ שפיר."אני רוצה להיות חופשי ולרכב על אופניים, בלי כסא", אמר סג"ל מול חבריו שישבו לצדו בפאנל והתפוצצו מצחוק, סג"ל פנה לחברים: "מה קרה? אתם לא מסוגלים להתייחס אליי ברצינות כי אני ג'ינג'ית וכי אני אישה יפה?".

צפו בוידיאו באדיבות רשת

בתגובה אמר שפיר בראיון למהדורה ראשונה בערוץ 2 "חיקויים זה סבבה וסאטירה זה נפלא ומעולם לא מחיתי על חיקוי שעשו לי", מסרה ח"כ שפיר בריאיון למהדורה ראשונה, "אבל אתמול לא יכולתי לשתוק כי ישבה חבורה של פאנליסטים שניסו להשפיל אותי תוך שימוש בגסויות ובמיניות. זה היה משהו שגובל בהטרדה מינית בשידור בערוץ שנקרא ערוץ היהדות והמורשת".

 

בתוך כך, הגישה  חברתה של שפיר, ח"כ קסניה סבטלובה, תלונה למועצת הכבלים, 'קיבלנו תזכורת כואבת על כך שהאלימות והזלזול המיניים כלפי נשים עדיין כאן, בדיוק לכבוד יום האישה הבינלאומי המתקרב", מסרה ח"כ סבטלובה. "בהתנהגות הזאת, חוץ מההומור הירוד והלא מצחיק, יש הפרה של סעיף 3א(5) לחוק למניעת הטרדה המתאר הטרדה כ'התייחסות מבזה או משפילה'.

"האלימות, ההחפצה והביזוי של נשים צריכים להיעלם מן העולם וכעיתונאית לשעבר אני מצפה מאנשי תקשורת שיהיו חלק מהרצון לבער התנהגויות פוגעניות מקרבנו, וגם את התנהגות זו. אני מקווה ומצפה שסגל וערוץ 20 יתנצלו על התקרית", הוסיפה.

לאחר שידור התכנית, הורתה יו"ר המועצה לשידורי כבלים ושידורי לווין, ד"ר יפעת בן חי שגב, לפתוח בהליך בדיקה מול הערוץ בעקבות ההתבטאויות בעניינן של ח"כ סתיו שפיר וח"כ איילת נחמיאס ורבין.

מערוץ 20 נמסר בתגובה: "עצוב לגלות שחברת הכנסת לא צפתה באייטם במלואו. אראל סגל התייח בדבריו אל עצמו ובכלל לא אליה. אנחנו מתקשים להבין אתץ המוסר והכפול והצביעות הנשפכת מחברת הכנסת שישבה באולפן ערוץ 10 וצחקקה מול אייטם בו טל פרידמן חבוש פאה ג'ינג'ית מאשים את שפיר בשימוש סמים והשלכת תמונת ראש הממשלה יצחק רבין לפח האשפה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.