שפית קינוחים חדשה במסעדת רודריגז

שמה של מסעדת רודריגז הירושלמית יצא למרחוק אבל במסעדה יוקרתית כמו רודריגז לא נחו על זרי הדפנה וייזמו בחודש האחרון מהלך ייחודי ראשון מסוגו במגזר החרדי.

הצוות המפעיל את המסעדה היוקרתית הינו בעל עבר וניסיון עשיר בתחום הקולינרי ומבשל הצלחה. המסעדה מציעה לאורחיה תפריט בשרים חדש, עשיר ועסיסי, הכולל מנות גורמה מושקעות במיוחד שלא תמצאו במסעדת בשרים רגילה ובנוסף תפריט קינוחי פרווה טריים הנעשים במקום על ידי השפית מורן פינטו.

לרגל השקת תפריט חורף החדש במסעדה, בנה השף אילן עשור מנות חדשות מיוחדות ובמסעדה החליטו שלפני שהמנות החדשות יוגשו לחיכם של הסועדים, קודם לכן הם יעברו מבחן אמיתי אצל שפים ושפיות וכותבי טורי אוכל בעיתונות הכתובה והמשודרת.

המשתתפים העידו כי המנות שונות וייחודיות מהסטנדרט המוכר וכי הן הוגשו ברמה גבוהה , אין ספק כי 'רודריגז' מעניקה מענה קולינרי בסטנדרט גבוה ללא פשרות.

ברודריגז לא הסתפקו רק בטעימות וצירפו לכל משתתף דף עם כל המנות החדשות שניתנו בערב המיוחד, כאשר ניתנה אפשרות לדרג כל מנה מ-1 עד 10, ההיענות מהמיזם הייתה גדולה.

כאמור השבוע הושק התפריט החדש שנבחר בקפידה על ידי המשתתפים שכולם עומדים בשורה הראשונה כאנשים אניני טעם ומבינים באוכל.

אחד מהקשיים הניצבים בפני מסעדה בשרית היא תפריט הקינוחים שכמובן אמורים להיות 'פרווה' בלבד, ברודריגז לקחו את הפרויקט ברצינות רבה וצירפו למסעדה את השפית מורן פינטו שתהיה אחראית ב'רודריגז' על גזרת הקינוחים הייחודית שכמובן הכול נעשה מחומרי גלם טריים ונעשים במקום.

אז אם אתם מבינים ויודעים להעריך טעם טוב ומבקשים לטעום טעמים חדשים, בואו ליהנות מהמסעדה המושקעת בהר החוצבים, המציעה מקום נפלא ברמה גבוהה, בואו לטעום מתפריט עשיר, מגוון , אנין טעם , מושקע במיוחד ומדהים במגוון טעמיו. הצוות המפעיל את המסעדה היוקרתית הוא בעל עבר וניסיון עשיר בתחום הקולינרי ומבשל הצלחה. המסעדה מציעה לאורחיה תפריט עשיר ועסיסי, הכולל מנות גורמה מושקעות במיוחד שלא תמצאו במסעדת בשרים רגילה, ומוגשים בהגשה אישית מוקפדת.

במסעדה חדר v.i.p מושקע, מרוהט בסגנון מודרני ונוח, ומציע אזור ישיבה אינטימי, נוח ומהודר. בחדר ה v.i.p עמדה פרטית ומושקעת לנטילת ידיים, וחדר שירות צמוד ואישי.

המסעדה בכשרות מהודרת של הרב מחפוד.

צילום - יח"צ רודריגז
צילום – יח"צ רודריגז

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מסעדה מדהימה
    הייתי שבוע שעבר והזמנתי פלטת בשרים, נותרתי פעור פה מעוצמת הטעמים.

    שלומי |
    הגב