כך ניסו מתנגדי הרב אריה שטרן להפלילו

מצות ומרורים: עוזרו של הרב חושף בעמוד הפייסבוק שלו את המזימה שבאמצעותה ניסו מתנגדי הרב לציירו כמי ש"נוטל שוחד" {שפל חדש}

אין גבול: יריביו של הרב אריה שטרן רבה הראשי של ירושלים, לא בוחלים באמצעים במטרה להבאיש את ריחו – כך עולה מהתרחשות שחושף הבוקר עוזרו, אבינועם קוטשר בדף הפייסבוק שלו.

"בחודשים האחרונים מנהל רבה הראשי של ירושלים הרב אריה שטרן שליט"א מאבק בלתי מתפשר על אמינות ואיכות מערכת הכשרות בירושלים. במהלך המאבק התגלה כי יש כאלו שאינם עובדים באופן תקין (ואכמ"ל). המאבק נשא בחלקו פרי. חלק מהמשגיחים הסוררים פוטרו, חלק הבינו שצריך לעבוד והרוב המשיך לעשות את עבודתו נאמנה", מקדים קוטשר ועובר לפרט את המעשה עצמו.

"השבוע מתנגדי הרב עלו מדרגה וניסו לטמון לו מלכודת כדי להאשים אותו בשחיתות. בתחילת השבוע קיבלתי בקשה לתגובה מעיתונאי במערכת תקשורת גדולה לפיה הרב ערך סיור במפעל מצות, בסיומן קיבל מספר חבילות מצות כשוחד.

בדיקה קצרה העלתה כי אכן בסיור (בו לא השתתפתי) מישהו הכניס לתא המטען של הרב שתי חבילות מצות ותיעד את הרב פוסע על רקע הרכב כאשר מכניסים את המצות".

קוטשר מוסיף: "עם בקשת התגובה , כשבוע לאחר האירוע ביקשתי לברר מה התרחש והרב השיב לי כי הוא אינו יודע במה מדובר. ביקשתי לבדוק ברכב של הרב ואכן בדומה לתיעוד, היו בתא המטען שתי חבילות מצות מאותו מפעל המצות".

"האמת אני מתלבט האם הסיפור יותר עצוב או מצחיק. עצוב שמנסים ללכלך ולהכתים את רבה של ירושלים בשל המאבק שלו בשחיתות, או מצחיק בגלל הטיפשות לחשוב שבשתי חבילות מצות ניתן לשנות את דעתו של הרב.

המצות אגב , הוחזרו , יד ראשונה חדש מהשקית", מסיים קוטשר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.