שפל חדש: ש"ס בהנהגת דרעי מתרסקת ל- 5 מנדטים

הטבח בבית הכנסת בהר נוף מביא למפץ פוליטי, הציבור הישראלי שובר ימינה, מפלגת יש עתיד מתרסקת היום לשישה מנדטים בלבד, וגם ש"ס בהנהגתו של דרעי מתרסקת לחמשה מנדטים בלבד.

הטבח  בבית הכנסת  בהר נוף  מביא למפץ פוליטי, הציבור  הישראלי  הצטמרר למראה תמונות הדם ושובר ימינה,  כך עולה  מסקר של מכון המחקר גיאוקרטוגרפיה, אשר נערך עבור וואלה! חדשות.

כיומיים לאחר  הטבח בירושלים עולה שאם  אם הבחירות היו נערכות היום, הליכוד, ישראל ביתנו והבית היהודי  לבדן היו יכולות להרכיב לבדן את הקואליציה עם 63 מנדטים.

מפלגת יש עתיד  מתרסקת היום לשישה מנדטים בלבד, וגם ש"ס בהנהגתו של דרעי מתרסקת לחמשה מנדטים בלבד.

על פי הסקר  ש"ס בהנהגתו של אריה דרעי, עומדת על חמישה מנדטים בלבד.  יהדות התורה  לעומת זאת שזוכה לשמונה מנדטים. עם זאת,  על פי  תוצאות הסקר -40% מהקולות שהצביעו לש"ס עדיין לא החליטו למי יצביעו, על פי הנתונים נדמה כי אותם אנשים היו רוצים שלום ופיוס בתוך ש"ס, הדיבורים על שלום עדיין לא החזירו את הבוחרים לתנועה, רק לאחר שדרעי ישב עם מול המצלמות ויכריז על "שלום  אמת" המנדטים יחזרו לתנועה.

על פי הסקר,  הליכוד מקבל  27 מנדטים  נפתלי בנט, עם הבית היהודי מקבל  19 מנדטים . ישראל ביתנו הייתה מתחזקת, עם 17 מנדטים.

העבודה בראשות יצחק (בוז'י) הרצוג, מתרסקת  עם עשרה מנדטים בלבד,   ומה עם יאיר לפיד?  הוא מתרסק  לששה מנדטים בלבד, הציבור לא קונה את ההבטחות על מע"מ 0 .  משה כחלון, מקבל שמונה מנדטים על פי הסקר.

פרופסור אבי דגני, נשיא קבוצת גיאוקרטוגרפיה, התייחס לתוצאות הסקר ואמר כי "יש עתיד, נראית כרגע יותר כמו 'אולי אין עתיד'. לפיד נותר עם לא הרבה יותר מ-20% ממי שחברו אליו בהתלהבות בשעתו". לדבריו, "רוב הנוטשים, כ-14%, עברו לליברמן. 13% עברו לליכוד, 6% היו עוברים לכחלון וגם לבית היהודי. כמו כן, רבים ממצביעי יש עתיד, כ-11%, נבוכים בינתיים ללא החלטה".

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. למען ידעו שמרן ע"ה ורק הוא שהביא המנדטים לא כל הנפוחים בעלי אגו ומגעילים
    המתיהר על הציבור חכמתו מסתלקת…

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב