שקד על המלחמה: "ניצחנו בגדול"

. חברת הכנסת איילת שקד הגיבה בדף הפייסבוק על תוצאות המלחמה בעזה. "במערכה הצבאית ניצחנו בגדול. לא בנקודות , בגדול". כותבת שקד.
שקד מפרטת, "חיילינו האמיצים נלחמו בטרוריסטים פחדנים, שהתחבאו מאחורי נשים וילדים, והרסו חלק ניכר מתשתית הטרור ברצועה .

בשש אחרי המלחמה,  התגובות על הניצחון אול על התיקו מתחילות לזרום. חברת הכנסת איילת שקד הגיבה בדף הפייסבוק על תוצאות המלחמה בעזה. "במערכה הצבאית ניצחנו בגדול. לא בנקודות , בגדול". כותבת שקד.
שקד מפרטת, "חיילינו האמיצים נלחמו בטרוריסטים פחדנים, שהתחבאו מאחורי נשים וילדים, והרסו חלק ניכר מתשתית הטרור ברצועה .
מפקדי החטיבות , מפקדי האוגדות ביצעו במדוייק את מה שהטיל עליהם הדרג המדיני.
שילמנו מחיר כבד מאד בלחימה במדינת הטרור שהתפתחה לנו מתחת לאף ולוחמינו שילמו בחייהם כדי שתושבי הדרום יוכלו לחיות בשקט.

שקד מביעה ביקורת על סיסמתו של נתניהו: "האמירה האומללה שקט יענה בשקט היא טעות אסטרטגית וחוסר הבנה של החמאס. החמאס , אירגון אסלמיסטי קיצוני לא רוצה שקט ואין לו ערך לחיי אדם. החמאס רוצה לגרש אותנו מפה. מכיון שהגרוש מגוש קטיף הצליח לו, הם צמאים לעוד. אבל לא ניתן להם.עכשיו השאלה הגדולה האם ניצחנו במערכה המדינית שהתחילה היום.

ישראל תישא ותיתן עם הפלסטינים שמצד אחד יבקשו את הסרת המצור ומצד שני יגישו נגדנו תביעות לבית הדין הבינלאומי בהאג. אבו מאזן הכין כבר את התביעה. עכשיו לפי הדיווחים משעל עובר עליה.

לסיום היא כותבת: ישראל צריכה לנצל את הניצחון הצבאי ולאפשר שיקום רק תמורת הפסקת ההתעצמות והפסקת הטרור הדיפלומטי של הפלסטינים נגדנו באו״ם ובעולם. ישראל חייבת גם מרחב פעולה צבאי בעזה , כמו בשטחי a, אחרת , בעוד שנתיים נקום לאותה מציאות .

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.