שקד תוקפת את החרדים: "תפסיקו להיאבק למען השבת"

שרת המשפטים איילת שקד התייחסה לנושא מאבק השבת באשדוד בריאיון לבן כספית ואריה אלדד ב-103

שרת המשפטים איילת שקד התייחסה לנושא מאבק השבת באשדוד בריאיון לבן כספית ואריה אלדד ב-103 וקראה לחרדים להפסיק להלחם למען השבת.

"לצערי פוליטקאים משתמשים בעניין השבת כדי לקושש קולות וצריך להפסיק עם זה, כל מי שמבין ומכיר את חוק המרכולים יודע שהוא לא משנה דבר וחצי דבר בסטטוס קוו. באשדוד יש סכסוך פוליטי. אפשר להסביר את זה – ראש העיר החליט ללכת עם החרדים מכיוון שיש איזה שהוא מועמד שכנראה שייך למגזר החילוני ועומד להתמודד מולו וזה הכל עניין פוליטי פנימי באשדוד וחבל מאד להצית כאן סכסוכים מיותרים".

שקד המשיכה וקראה לחדול ממאבקי השבת:"אנחנו אומרים – לא להשתמש בשבת כדי לגרוף קולות ולא להסיט מגזרים שונים אחד בשני, לי יש חברים חילונים וחרדים וכולנו מסתדרים אחד עם השני. אפשר לחיות כולם ביחד ולא צריך למצוא סיבות לריב. ושוב חוק המרכולים לא משנה את המציאות. ראש עיריית אשדוד החליט מטעמים שלו לשנות את המציאות באשדוד ומי שצריך לבוא איתו בחשבון לכאן או לכאן זה תושבי אשדוד בקלפי".

על הגעתו של ליברמן לביג בשבת אמרה השרה:"אני אומרת שוב צריך להפסיק להשתמש בשבת לצרכים פוליטיים אין שינוי בסטטוס קוו, ובטח אסור לשנות את הסטטוס קוו ככה באופן חד צדדי ובלי הדיברות לא לכאן ולא לכאן, באשדוד זה אירוע נקודתי פוליטי פנימי והממשלה לא צריכה להיכנס לזה"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.