שקד תוקפת את נתניהו: "לא עושה מספיק" (וידאו)

בראיון לאולפן שישי שרת המשפטים איילת שקד תוקפת את ראש הממשלה בנימין נתניהו וטוענת כי הצבא משתדל, אבל לא עושה מספיק. לדבריה, "זאת ממשלה שהיא לאומית, ימנית, הומוגנית, אבל יש כמה בעיות" צפו

בראיון לאולפן שישי שרת המשפטים איילת שקד תוקפת את ראש הממשלה בנימין נתניהו וטוענת כי הצבא משתדל, אבל לא עושה מספיק. לדבריה, "זאת ממשלה שהיא לאומית, ימנית, הומוגנית, אבל יש כמה בעיות"

הבית היהודי לא עומד כרגע בהנהגת המדינה, זה ראש הממשלה", הדגישה שקד. "הוא מאמין בשתי המדינות, אנחנו חושבים שזו טעות. אנחנו מדברים לטווח הארוך על סיפוח שטחי C. אני לא אומרת לעשות את זה עכשיו, אבל זו תכנית שצריכה להיות על השולחן".

שקד אף תקפה את יו"ר הרשות הפלסטינית. "אבו מאזן בהתנהלות שלו, נכון להיום, אחראי באופן ישיר לרצח של איתם ונעמה, לרצח של יהודי יהודה ושומרון בתקופה האחרונה ולרצח של אלסנדר לבלוביץ'", היא הבהירה. "צריך לעשות דברים שיכאבו להם, שהם יבינו שזה לא משתלם".

בעקבות הראיון, ראש הממשלה הביע הערב (שבת) זעם על דבריה של איילת שקד (הבית היהודי), שתקפה בריאיון לחדשות 2 את מעשי הממשלה.

 

בשיחות סגורות אמר נתניהו כי לא תוכל להיות ממשלה שבה שרים מתבטאים באופן הזה. בכירים במערכת הביטחון אף העריכו כי הקרע הזה עשוי להביא לזירוז צירופה של סיעת המחנה הציוני לממשלה.

 

"הצבא משתדל, אבל לא עושה מספיק", טענה אתמול השרה שקד, החברה גם בקבינט המדיני-ביטחוני, בריאיון לחדשות 2 בניו יורק. "נכון, זאת ממשלה שהיא לאומית, ימנית, הומוגנית, אבל יש כמה בעיות. למשל, לא נותנים מספיק גיבוי למפקד בשטח. כשמפקד שובר מצלמה, זה לא דבר נכון לעשות, אבל מיד להדיח אותו זה לא נותן מסר נכון. החיילים צריכים לדעת שהם שם כדי להילחם ולהגן על האזרחים".

צפו בראיון – באדיבות רשת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.