שקי הכסף: מאבטחים גנבו מיליונים

המשטרה עצרה שני עובדי חברת מודיעין אזרחי שעל פי החשד גנבו שקי כסף שהכילו 3.5 מיליון שקלים. מהחקירה עולה כי הכסף נגנב בעת שעסקו בחלוקת הכספים. ביהמ"ש האריך את מעצרם ב-4 ימים

נהגי חברת "מודיעין אזרחי" חשודים שגנבו שלושה וחצי מיליון שקלים. השניים נעצרו אתמול (רביעי) ובית משפט השלום בתל אביב האריך את מעצרם בארבעה ימים.

שוטרי מרחב ירקון עצרו אתמול בערב שני עובדי החברה שבאמצע משמרתם נעלמו שקי כסף ובתוכם 3 מיליון. והשניים עשו זאת בעת שהיו בחלוקת כספים על פי סידור העבודה שנקבע להם. כשסיימו את משמרתם גילו מנהליהם שהכסף נעלם.

השניים סיימו את משמרתם, ניגשו לממונים עליהם ואמרו שהם לא מוצאים שני שקים. הם טענו שחיפשו בכל מקום ולא הצליחו למצוא אותם. בחברה התחילו בחקירה מטעמם ועירבו את המשטרה, ולאחר מספר פעולות חקירה עצרו את החשודים.

עוה״ד תמר נבו ויוסי שילוח המייצגים מטעם הסניגוריה הציבורית את שני עובדי המודיעין האזרחי: "מדובר בעובדים מסורים של החברה שמיד שגילו שהכסף אבד דיווחו לממונים. הם משתפים פעולה עם החוקרים ומכחישים את כל החשדות. אנו מצפים שהמשטרה תמצה את החקירה. הסיטואציה אינה מוכרת להם והם נמצאים במצב קשה״

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.