"שרבוב שמו של גפני בפרשת השחיתות – פתטי ומגוחך"

התנכלות? ימים לאחר הקריאה החילונית להעמיד את גפני במשרד האוצר 'ערוץ 10' חושף כי שמו של גפני שורבב בפרשת השחיתות ב'ישראל ביתנו' • עיתונאי המגזר תוקפים: "גפני האיש הכי ישר בפוליטיקה שרבוב שמו בדרך עוקפת ומצחיקה, פתטית ומגוחכת".

ימים לאחר הקריאה החילונית להעמיד את חה"כ משה גפני בתפקיד שר האוצר מפרסם הערב 'ערוץ 10' הקלטה ובה נשמע רמז לשייכותו של ח"כ גפני לפרשת השחיתות במפלגת 'ישראל ביתנו'.

בשבועות האחרונים נחשפו בחדשות 10 הקלטות מזמן אמת שמתארות את מנגנון מחיקת החובות למדינה שהופעל על פי החשד על ידי חה"כ פאינה קירשנבאום. באותן קלטות נחשפו שמות של שרים וחברי כנסת בעבר ובהווה כמעורבים לכאורה בפרשת השחיתות. עניינם של כמה מאותם חברי כנסת נבדק בימים אלה על ידי חוקרי המשטרה, עניינם של אחרים לא הגיע אפילו לרמה של בדיקה משטרתית.

בהקלטות המדוברות מספר חיים בן שושן, מנהל החברה לפיתוח השומרון לשעבר, לאחד ממקורביו על הדרך בה פעלה השיטה. בדבריו הוא מזכיר את חברי הכנסת זאב אלקין (הליכוד), יואל אדלשטיין (הליכוד), אריה דרעי (ש"ס), משה גפני (יהדות התורה), ואת חבר הכנסת לשעבר ציון פיניאן.

"עכשיו תראה, אני אגיד לך מה יקרה – הוא יסבך את אלקין, הוא יסבך את פריניאן (פיניאן), הוא יסבך את יולי אדלשטיין, הוא יסבך את פאינה", אמר בן שושן לבן שיחו.

ח"כ גפני הגיב ל'ערוץ 10': "סייעתי להם מול משרד האוצר כמו לאלפי גופים במדינה מכל חלקי האוכלוסייה. אין שום קשר בין מר מלמד לנושא. כאשר היועץ המשפטי של האוצר העלה השגות על העניין ועצר את זה, עצרתי את הטיפול ואין לי מושג איך הסתייים העניין".

העיתונאים החרדים התגייסו להגן על ח"כ משה גפני: "הוא האיש הכי ישר בפוליטיקה הישראלית ב-24 השנים האחרונות. שרבוב שמו לפרשת השומרון בדרך עוקפת ומצחיקה, פתטית ומגוחכת". צייץ העיתונאי יוסי אליטוב עורך 'משפחה' בחשבון הטוויטר שלו.

אשת התקשורת שלהבת חסדיאל צייצה: וזה המחיר החרדי על הנחמדות לעזור קצת לדתיים בשומרון. נראה שיחכו הרבה זמן עד שגפני יעזור להם שוב, ולא רק בגלל הברית ז״ל עם לפיד.

העיתונאי אליעזר שולמן, גם הוא מ'משפחה' כתב: "26 שנה מסייע ח"כ משה גפני לעמך ישראל וגם לשועי הארץ במחיקת חובות, הורדת ריביות ועוד. רבב לא דבק בו. עד שהערב מישהו הכניס את שמו להקלטה טפשית".

אירה ארליך צייץ: "הניסיון לשרבב את גפני למחיקת החובות בכוכב השומרון הזוי עד מגוחך. ב-24 שנותיו בפוליטיקה לא דבק בהתנהלותו רבב. שגפני יתלכלך דווקא על השומרון"?

"שירבוב שמו של גפני לפרשיית השחיתות מעלה תחושה שכל הפרשה הזו תסתיים בלא כלום". צייץ ברייטקוף.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.