שרה גירשה את ביבי? "סרנה פרסם כזבים"

ראש הממשלה ורעייתו תובעים את עיתונאי "ידיעות אחרונות" יגאל סרנה ודורשים ממנו פיצויים בגובה כמעט 280 אלף שקלים בעקבות פוסט שפרסם בפייסבוק בו רמז כי שרה נתניהו גירשה את ראש הממשלה באמצע כביש 1 . { נתניהו תובע}

ראש הממשלה ורעייתו תובעים את עיתונאי השמאל יגאל סרנה בעקבות פוסט שכתב האחרון בדף הפייסבוק שלו בו רמז לכך ששרה נתניהו הוציאה את בעלה בכוח מהרכב באמצע נסיעה בכביש מס' 1.

הזוג נתניהו הגיש היום (ראשון) תביעה לבית המשפט השלום בתל אביב יפו נגד עיתונאי "ידיעות אחרונות" יגאל סרנה בגין לשון הרע והוצאת דיבה.

הזוג  דורש מסרנה פיצויים בגובה 279,243 שקלים.

בכתב התביעה, נכתב בין היתר כי סרנה ביצע "עוולה באופן מתועב, ציני, שפל, מרושע וחסר עכבות – והכל מתוך מטרתו המוצהרת כמעט לנסות ולבייש את התובעים, לשפוך את דמם ולהלבין את פניהם ברבים".

עוד בכתב התביעה, סרנה "מתמיד במשך זמן רב בניסיוניותיו האובססיביים לפגוע בתובעים בכל מחיר ולרמוס את שמם הטוב מתוך זדון ורשעות לשמה".

לפני כשבועיים פרסם  סרנה בעמוד הפייסבוק כי שרה נתניהו גירשה את ראש הממשלה מרכבם. "כשבלילה נעצרת שיירת ראש הממשלה הכבדה, ארבעה רכבים שחורים ועוד ועוד מאבטחים ומגינים ורכבים ונפלט ממנה בחושך אל כביש 1 בצעקות גבר לא צעיר שהוא עילת הכל, כי אישה אחת לא רוצה שהוא יישאר איתה באוטו ושמה ללעג את כל האבטחה ובעצם את כל המדינה, זה חלק מהחיים", כתב.

בנוסף,  סרנה תמונה מעובדת בה נראה, לכאורה, ראש הממשלה כשהוא עוטה ברדס וממתין בצד הכביש. "בבאב אל ואד, לצד כביש אחד, מחכה רודן זעיר בחושך לטרמפ. קחו אותו", כתב סרנה.

לדברי הזוג נתניהו, סרנה עשה "שימוש ציני ואכזרי במעמדם הרם של התובעים, תוך שהוא חודר לחייהם הפרטיים ומפרסם אודותיהם כזבים ותמונות ערוכות ומסולפות שלהם, במטרה להסית את הציבור כנגדם ולבזותם".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.