שרה נתניהו: "אני חזקה, אדם רגיל היה מתמוטט כבר מזמן"

אשת ראש הממשלה משיבה לביקורת בראיון ל"מעריב סופהשבוע": "עיתונאי פעם אמר לי: 'אם היית מהשמאל, את, בדיוק כמו שאת, היית המלכה שלנו'" ■ "יש ניסיון מכוון להשפיל אשת רה"מ בתפקידה הטבעי כשותפתו וכעזר כנגדו"

שרה נתניהו, רעייתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, משיבה לטענות נגדה בראיון ל"מעריב סופהשבוע", בגיליון שיתפרסם מחר (ו').
"אני אישה חזקה מאוד, פסיכולוגית ורגשית", אומרת נתניהו. "אדם רגיל, ממוצע, היה מתמוטט מזמן. העובדה שאני מודעת למוטיבציה של ההתקפות האלה עוזרת לי. אני נמצאת תחת מבטה של התקשורת מאז 1996. היינו זוג צעיר מהצד הלא נכון של המפה הפוליטית. נראים לא רע, משכילים, עם ילדים קטנים וחמודים. כמו שעיתונאי אמר לי פעם, 'אם היית מהשמאל, את, בדיוק כמו שאת, היית המלכה שלנו'".
נתניהו טוענת כי בניגוד גמור לפרסומים בתקשורת, הציבור הישראלי אוהב אותה: "אנשים ממש מעריכים מה שאני עושה. כשהלכתי לבית-החולים לבקר חיילים ב'צוק איתן', או לבקר משפחות שכולות, האנשים שפגשתי תמיד אמרו לי אותו דבר: 'אל תשימי לב לתקשורת. אנחנו אוהבים אותך'".

בראיון מפריכה נתניהו את הטענות לפיהן היא מתערבת בעבודתי של ראש הממשלה לכאורה: "אני לא משתתפת בישיבות ממשלה. בכנות, יש נשים ואפילו בעלים של חברי כנסת שמעורבים הרבה יותר ממני בעבודתם של בני הזוג שלהם. הוא לא מבקש את עצתי בענייני הממשלה, הביטחון או הכלכלה, שבכולם אני לא מבינה כלום. אבל אחרי הכול, אני פסיכולוגית, והנאמנות שלי אליו לא מוטלת בספק.

"זאת גישה אליטיסטית ושוביניסטית שמאשימה את האישה, שאומרת שהכול חייב להיות באשמת האישה. זאת גישה סקסיסטית מאוד – ניסיון מכוון להשפיל את אשת ראש הממשלה בתפקידה הטבעי כשותפה שלו וכעזר כנגדו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.