שרה נתניהו: "כל שבת יושבים ומתעמקים בפרשת השבוע"

בבית ראש הממשלה ברחוב בלפור התקיים הערב (חמישי) חוג התנ"ך במעון ראש הממשלה בירושלים, לזכרו של חמיו של ראש הממשלה שמואל בן ארצי ז״ל. בתום המפגש שוחחו העיתונאים החרדים עם אשת ראש הממשלה. { שבת בבלפור}

בבית ראש הממשלה ברחוב בלפור התקיים הערב (חמישי) חוג התנ"ך במעון ראש הממשלה בירושלים, לזכרו של חמיו של ראש הממשלה שמואל בן ארצי ז״ל.

במפגש בו משתתפים אנשי רוח ואקדמיה שמתפלספים על הפרשה ברוח האקדמיה, השתתפו לראשונה עיתונאים חרדים כחלק מהטרנד החדש לקרב את  העיתונאים לתווך הכוורת של בלפור.

במפגש השתתפו העיתונאים החרדים, ישראל כהן, (כיכר השבת) יעקב גרודקה, (בחדרי חרדים)  מנחם קולדצקי, ( קוקר), ארי קלמן, ( כל הזמן), מנחם כהן  (חבד און ליין) שימי סגל, וכן עיתונאים מכל המדיה.

בתום המפגש ניגשו העיתונאים החרדים לאשת ראש הממשלה שרה נתניהו שעטפה את העיתונאים בהרבה חום. גברת נתניהו סיפרה לעיתונאים כי היא דואגת לחינוך הטהור של ילדיה בין היתר בשילוב לימודי תנ"ך.

לשאלת 'קוקר' על השמועות על כך שהיא מדרבנת ומחנכת את הילדים ללימודי יהדות, אמרה אשת רוה"מ,  "בכל שבת, אנחנו יושבים ומדברים על פרשת השבוע ועל ההפטרה. גב' נתניהו הרחיבה ואמרה כי "ביום הכיפורים, בנה אבנר נתניהו התפלל בדביקות, ובאמצע יום כיפור הוא עזב את בית הכנסת רק לשעה – בכדי ללמוד עם אבא שלו את כל ספר יונה", סיפרה.

גברת נתניהו קיבלה מחמאות מהעיתונאים החרדים על כך שבזכות ההשראה שלה, בעלה רוה"מ דואג ללומדי התורה בארץ ישראל, התקשורת החרדית שונה מהתקשורת הכללית", ציינה גברת נתניהו בתום המפגש.

 

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בושה וחרפה בשביל הכבוד שלכם תורידו את התמונה כמה שיותר מהר
    לזה יקראו חרדים ????? אוי לבושה

    שימי |
    הגב