שרה נתניהו נגד "את": "ביקשתי לאשר את הכתבה מראש"

בעוד הקרב המשפטי בין פרקליטי שרה נתניהו לעורכי הדין של מגזין "את" בשיאו, מתפרסמת כאן תמונה נוספת של שרה נתניהו, בסקיני ג'ינס ■ עו"ד שמרון, המייצג את נתניהו: "פרסום הכתבה לפני הבחירות צפוי לגרום לה נזקים כבדים"

אשת ראש הממשלה, שרה נתניהו, ניסתה למנוע את פרסום כתבת השער אודותיה במגזין הנשים "את".

במכתב ששלחה באמצעות עו"ד דוד שמרון, נכתב כי נתניהו הסכימה לפרסם את תמונותיה במגזין לצד שאלון קצר, אולם הסכימה להשיב לשאלון רק לאחר הבחירות. "בין היתר הבהירה הגב' נתניהו שהשתתפותה מותנית בכך שהכתבה, לרבות כל הפניה אליה, תאושר על ידה טרם הפרסום", נכתב במכתב שנשלח שלשום לעורכת "את", עדי עוז.

"בהתאם להסכמות שהוגשו, צולמה נתניהו לכתבה, והבהירה במענה לשאלון שנשלח אליה כי תשיב על השאלות לאחר מועד הבחירות. בכך הבהירה הגב' נתניהו, כי פרסום הכתבה טרם מועד הבחירות, היינו בהכרח ללא תשובותיה לשאלון, אינו מאושר על ידה והינו מנוגד להסכמות בין הצדדים.

"ואולם, נודע כי בחוסר תום לב ותוך הפרה בוטה של ההסכמות בין הצדדים, התחלתם בהכנת הכתבה לדפוס וכי בכוונתכם לפרסמה בטרם מועד הבחירות ללא קבלת אישורה או תשובותיה לשאלון, דבר הצפוי לגרום לה לנזקים כבדים".

שימרון דרש להפסיק את הדפסת העיתון מקבוצת "טיים אאוט"של המו"ל יובל סיגלר. בתגובה, כתב עו"ד ליאור אפשטיין בשם "את": "הגב' נתניהו ומר ניר חפץ (יועץ התקשורת של ראש הממשלה בנימין נתניהו עצמו ) מטעמה, הם אלה אשר הפרו את ההסכמות המוקדמות, שהושגו בינם לבין עורכת המגזין".

על פי מכתב התשובה, נתניהו אישרה ב"אופן חד משמעי" באמצעות ניר חפץ את המתווה שהוסכם להפקה ופרסומה של כתבה מצולמת בגיליון מארס 2015, אולם ככל הנראה לאחר שהבחינה ברעש התקשורתי סביב פרשת הבקבוקים והסרטון עם מושיק גלאמין, ביקשה לדחות את הכתבה לאחר הבחירות וסירבה לענות על השאלון שנשלח אליה.

"היו אלו מרשתך ונציגיה אשר על דעתם בלבד ביקשו לחזור בהם מהמתווה עליו הוסכם", נכתב והוסף כי שרה נתניהו, "משרד ראש הממשלה ודובריו, לא קיבלו לידיהם את השליטה במגזין, ועיתוני הפרסום ואופיו לא הוכפפו לשיקוליהם".

כמו כן, טוען עו"ד אפשטיין, שרה נתניהו הייתה אמורה להצטלם בתוך ביתה, על פי ההסכמות, אולם בסופו של דבר נערך הצילום בסט שנבנה בחצר הבית.

גיליונות מגזין "את" לחודש מרץ יחולקו לשניים: כאלה עם אשת ראש הממשלה על השער, ואחרים עם שער שעליו דמותה של מיכל הרצוג, רעייתו של יצחק הרצוג, יו"ר המחנה הציוני.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.