"שרה צרחה על היועצת – ביבי שתק"

על רקע מאבקו של ראש הממשלה כנגד התאגיד הציבורי ומאבקו בתקשורת השמאלנית בישראל, יוצא העיתונאי בן כספית למתקפה חסרת תקדים על שרה נתניהו ומביא סיפור פיקנטי מהבית ברחוב בלפור.{ כספית חושף }

על רקע מאבקו של ראש הממשלה  כנגד התאגיד הציבורי ומאבקו בתקשורת השמאלנית בישראל,  יוצא העיתונאי בן כספית  למתקפה חסרת תקדים על שרה נתניהו ומביא סיפור פיקנטי מהבית ברחוב בלפור.

כספית חושף את הדברים  בדף הפייסבוק שלו,  "ביום ראשון, 23 באוקטובר, ערב החג השני (סוכות), חגג ראש הממשלה בנימין נתניהו את יום הולדתו ברוב עם בלשכה בירושלים. אחת המוזמנות היתה גם עו"ד שלומית פרגו-ברנע, היועצת המשפטית הותיקה של משרד ראש הממשלה. פרגו-ברנע משמשת בתפקידה כבר 13 שנה, קודם לכן היתה שנתיים יועמ"שית בפועל ושלוש שנים סגנית היועמ"ש במשרד. בסך הכל 18 שנה. משרתת ציבור צנועה, מנוסה ואחראית.

כספית ממשיך לתאר, "בני הזוג נתניהו נכנסו לאולם אבל במקום לחגוג, הבחינה הגברת ביועצת המשפטית והסתערה עליה לעיני כולם. "זה היה מחזה קשה לצפיה", מספר אחד הנוכחית, "שרה פשוט צרחה עליה והאשימה אותה בכל מיני האשמות שונות ומשונות, כאילו הן לבד בחדר". ומה עשה נתניהו? "הוא המתין לרעייתו, עד שתסיים".

כשגברת נתניהו סיימה, פרגו-ברנע כבר היתה גמורה. היא אספה את תיקה ויצאה נסערת מהמקום. תמצית הגערות של הגברת היתה העובדה שהיועצת המשפטית לא מאשרת הוצאות חריגות במעונות ראש הממשלה, אילצה את הגברת לשלם עבור ייעוץ משפטי פרטי בהתמודדות עם דו"ח מבקר המדינה, לא מאשרת ליווי צמוד של לשכת העתונות הממשלתית (כנראה לגברת עצמה), וכיו"ב. לא הפריעה לגברת נתניהו העובדה שזה היה אירוע פומבי, שמחת יום ההולדת של בעלה, במעמד פוליטיקאים, עסקנים, עובדי המשרד ומוזמנים רבים. לא הפריעה לה העובדה שהיא מתנפלת על משרתת ציבור שתפקידה להצמד להוראות החוק. "כולם אומרים שזו את שלא מאשרת את הדברים", הטיחה בפרגו-ברנע, "את צריכה להשתנות".

לסיום כותב  בן כספית, "מה שלי מפריע, זה שהסיפור לא יצא עד עכשיו. הוא אירע לפני 11 ימים מלאים לעיני עדים רבים. הוא ידוע ללא מעט עתונאים. אבל הם, אנחנו, לא מפרסמים. אז הנה, פרסמתי. על החיים ועל המוות. ואת הסיפור המלא תוכלו לקרוא, כמובן, מחר בגליון של "מעריב סופהשבוע".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. קרברוס שומר הגיהינום

  שרה נתניהו היא ה קרברוס של ביבי…

  מאמושי |
  הגב
 2. שאלה אחת: היית שם או שזו עדות שמיעה? אם היית שם, למה חיכית 11 ימים?

  אם לא היית שם ואתה עוסק ברכילות, יבושם לך.

  אמיר |
  הגב