שרות חדש: העברת בדיקת דימות לכל רופא בעולם

השירות מאפשר בנוסף קבלת החלטות של רופאים בכירים המקיימים יעוץ וירטואלי עם רופאים אחרים על דרכי טיפול

שירות חדש המוגש בידי עמותת רפואה ועזרה מאפשר העברת בדיקת דימות כמו NRI. C.T. U.S. CT. PET. לכל יעד ותוך דקות בודדות ישר לכתובות האימייל של הרופא. בצורה זו ניתן להעביר בדיקות לרופאים ברחבי העולם לשם קבלת חוות דעת נוספת, בתהליך פשוט, זול ויעיל.

השירות שהחל לפעול במסגרת העמותה לאחרונה מסיע הן לרופאים והן למטופלים לקבל בדיקת דימות בצורה איכותית במיוחד, ע"ג תוכנה מיוחדת המיועדת לפענוח בדיקות דימות ואשר נמצאת בשימוש של גדולי הרופאים הרדיולוגים בארץ ובעולם.

ד"ר ויסאם אסדי המנהל הרפואי של רפואה ועזרה מסביר את תועלת השירות ומבהיר כי "אם עד היום בכדי לקבל חוות דעת נוספת או לקבל יעוץ או לשלוח חומרים לרופאים מנתחים בחו"ל היה כרוך במבצע לוגיסטי לא פשוט, הרי שהיום עקב ההנגשה המיוחדת של רפואה ועזרה ניתן לבצע את הפעולה תוך דקות בודדות, בפשטות ובקלות". הדבר הוא מוסיף, תורם במיוחד לקבלת האבחון הנכון, ונותן אפשרות לרופאים מישראל לקבל יעוץ מרופאים ברחבי העולם גם בטיפול במקרים בזמן אמת.

יעקב שקול, יו"ר העמותה מסר: "הצורך עולה מהשטח, הן מהרופאים שרצו לקבל חוות דעת מרופא מומחה במרכז רפואי אחר או בחו"ל, והן מאנשים פרטיים המבקשים לשלוח לרופא בדיקה לצורך החלטה לטיפול. "לדוגמא, בתקופה האחרונה" הוא אמר "ישנם אנשים המטפלים במרכז הרפואי בסין במחלות נירולוגיות, אך, כדי להתקבל לטיפול, יש צורך לשלוח לסין קודם את בדיקת MRI ומסמכים כדי לדעת אם המטופל מתאים לטיפול. בעבר המשימה חוצת היבשות נחשבה למסובכת. היום ניתן לשלוח תוך דקות את הבדיקה למחשב של הרופא המטפל בסין ולקבל את התשובה תוך דקות" רק השבוע העברנו מספר בדיקות ממספר מדינות שבהם ישנם קהילות יהודיות קטנות לצורך חוות דעת ומעקב של בכירי הרופאים בישראל , דבר המונע אף לפעמים העברה של חולה לישראל".

השירות מאפשר בנוסף קבלת החלטות של רופאים בכירים המקיימים יעוץ וירטואלי עם רופאים אחרים על דרכי טיפול. את השירות ניתן לקבל במשרדי העמותה בטל' שמספרו 088040111 שלוחה 0 או בדוא"ל: refuahvezrah@gmail.com השירות מסופק ע"י ספק חיצוני .

בנוסף ניתן לקבל בתשלום שירות פיענוח לבדיקות NRI. C.T. U.S. CT. PET.לצורך חוות דעת נוספת שכידוע קריטית בכדי לקבל החלטה או ניתוח , או בכדי לזרז תשובות ע"י בכירי הרדיולוגים בישראל תוך זמן קצר במיוחד . יצויין כי בחלק מהקופות ניתן אף לקבל החזר לבדיקות.

אגודת רפואה ועזרה מסייעת לחולים ובני משפחתם בסיוע והכוונה לרופאים מומחים לפי תחום באגודה מתנדבים רופאים בעלי שם בעולם הרפואה מתוך רצון לעזור ולסייע לקהילה. בנוסף עוסקת האגודה בפיצוח ביורוקרטיה מול משרדי ממשלה וקופות החולים מתוך רצון לעזור ולסייע השרות ניתן ללא תשלום

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.