שרים בממשלה: "מריחים את סוף עידן נתניהו"

שר בכיר בממשלה אמר הערב (רביעי) לחדשות 10 כי במערכת הפוליטית מתחילים לחשוב על הרגע שאחרי שלטונו של ראש הממשלה בנימין נתניהו בשל חשיפת פרשות מוזס ומילצן. { תופרים חליפות}

 

האם נתניהו לקראת הסוף? בשיחות סגורות ראש הממשלה שב וחוזר על "אין כלום כי לא היה כלום", אלא שהשרים בממשלה כבר תופרים חליפות.

שר בכיר בממשלה אמר הערב (רביעי) לחדשות 10 כי במערכת הפוליטית מתחילים לחשוב על הרגע שאחרי שלטונו של ראש הממשלה בנימין נתניהו בשל  חשיפת פרשות מוזס ומילצן. "הפרטים החדשים הם משני משחק, מריחים באוויר שעידן נתניהו מתקרב לסיומו", אמר אותו שר בכיר.

"צריך להיערך במערכת הפוליטית ליום שאחרי נתניהו", הוסיף אותו שר.

בתוך כך, הערב פורסם בחדשות 10 כי במהלך הפגישה דנו  נתניהו גם בפרטים הקטנים, כלומר: בין השאר על היקף המודעות המסחריות ב"ישראל היום".

במשרד המשפטים יש קונצנזוס לגבי החשד החמור נגד מוזס. על נתניהו מתלבטים בכל הנוגע לסעיף המתאים לו. חלק טוענים כי מדובר בקבלת שוחד. מנגד, יש כאלה שיטענו כי מדובר בהפרת אמונים.

אלא שנתניהו עצמו שב וחוזר כי  הקליט  את נוני על מנת לחשוף את  התנהלותו של מו"ל ידיעות אחרונות. עם זאת, גורמי אכיפה טוענים כי נתניהו השמיע יותר מגרסה אחת וסתר את עצמו.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חה חה כבר עשרים שנה הכתבות האילו חאלס לא מאמינים לעיתונות

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב