שריפת ענק במגדל ליד נתיבי איילון (וידאו)

כוחות גדולים של כיבוי והצלה פועלים לכבות שריפה בקומה התשיעית של מבנה בן 15 קומות ברחוב ביאליק 164 בעיר. משדר מיוחד {תיעוד בוער}

שריפה משתוללת בבניין מגורים ברמת גן: כוחות גדולים של כיבוי והצלה פועלים לכבות שריפה בקומה התשיעית של מבנה בן 15 קומות ברחוב ביאליק 164 בעיר.

הדליקה נמצאת סמוך לנתיבי איילון – לוחמי האש שהוזעקו לזירה פתחו בסריקות אחר לכודים בבניין, ממנו עולה אש ועשן שחור שנראה למרחק.

צפו במשדר המיוחד של וואלה

שריפה ברמת גן

צפו במשדר מיוחד: שריפה משתוללת בבניין מגורים ברמת גן סמוך לנתיבי איילון, שידור חי באתר באפליקציה ובפייסבוקhttp://news.walla.co.il/item/2969858

‎Posted by ‎וואלה! חדשות‎ on‎ יום שני 13 יוני 2016

שידור ישיר מכיבוי השריפה ברמת גן – לכל הפרטים >>> http://bit.ly/1OkYqp7

‎Posted by ‎Israel Hayom ישראל היום‎ on‎ יום שני 13 יוני 2016

 

המשטרה מסרה כי  לא ידוע על נפגעים בשריפה – זאת לאחר בירור מול מד"א. כוחות גדולים של חובשים ופרמדיקים של מד"א נמצאים במקום האירוע וערוכים להעניק טיפול רפואי לנפגעים במידה ויהיו.

בעקבות השריפה נסגר מחלף ההלכה לכל הכיוונים. כתוצאה מחפצים בוערים שנפלו מהקומות הבוערות, עלו באש גם מספר רכבים שחנו מתחת לבניין. לכודים פונו לגג הבניין לחילוץ באמצעות מנופים וסולמות.

"השריפה התחילה בשתי קומות למטה ואז התפשטה עד לקומות הגבוהות של הבניין", מספרת רוני, עובדת בבניין המשרדים שממול שהייתה עדת ראייה לשריפה. "יש דיירים בבניין, ראיתי אותם בחלונות קוראים לכוחות הכיבוי וההצלה. יש פה ריח חזק של עשן בכל האזור, חסמו פה את צירי התנועה. יש הרבה ניידות וכבאיות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.