ללא שליטה: שריפת ענק משתוללת בהאנגר במודיעין עילית (וידאו)

שריפה גדולה משתוללת (ה') בהאנגר של מפעל הממוקם ליד גן ההדסים במודיעין עילית. ההאנגר, המשמש כנגרייה, נמצא בצידו המערבי של המפעל ובוער בעוצמה רבה. 20 צוותי כיבוי וצוותי מתנדבים פועלים במקום. תיעוד מהזירה

אש במודיעין עילית: שריפה גדולה משתוללת (ה') בהאנגר של מפעל הממוקם ליד גן ההדסים במודיעין עילית. ההאנגר, המשמש כנגרייה, נמצא בצידו המערבי של המפעל ובוער בעוצמה רבה. 20 צוותי כיבוי וצוותי מתנדבים פועלים במקום לעת עתה לא הושגה שליטה על האש.

בשטח השריפה פועלים 20 צוותי כיבוי וצוותי מתנדבים, צידו המערבי של המפעל בוער בעוצמה חזקה, בעקבות השריפה, עמוד חשמל סמוך נפגע ונותק החשמל באזור.

יתכנו שיבושים ברשת החשמל האזורית כתוצאה מהפגיעה. לוחמי האש ממשיכים לפעול לבלום את הדליקה ובנוסף הוזעק צוות מכני הנדסי לסייע בפעולות הכיבוי.

לזירת השריפה הוזעקו תותחי מים וצוות מכני הנדסי, במטרה לסייע לצוותי הכיבוי להתמודד עם האש.

עם זאת החום הכבד שמפיצה האש מקשה על ההתמודדות עם השריפה ועל התקרבות צוותי הכיבוי למבנה, וכרגע נעשה שימוש בסילוני מים ומנוף גבהים על מנת לנסות להשתלט על האש.

נכון לשעה זו, בשטח פועלים למעלה מ 20 צוותים ומנוף גבהים ומיכליות לאספקת מים בסיוע צוותי מתנדבים,השריפה עדיין ללא שליטה וקיימת סכנה למבנה סמוך,קרינת החום עוצמתית עד למרחק 100 ממוקד הדליקה מה שמקשה על התקרבות לוחמי האש למבנה,לוחמי האש ממשיכים להסלין כמויות מים גדולות באמצעות מנוף ותותחי גזרה

תיעוד מהזירה
אש 3 אש 1

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.