שריר או משבר? שלומי אמונים דורשת מעורבות ב'המודיע'

הקשיים בעיתון המודיע: המשקיע החדש פרש. שלומי אמונים דורשת התערבות במהלכים.- כל הפרטים

המשבר בעיתון המודיע: כפי שכבר פורסם, היומן הותיק מצוי בקשיים כבר מחודש ניסן האחרון, בין היתר פרישות של חלק מעובדי העיתון ועיכובים במשכורות לעובדים.

לפני כחודש נמצא הפתרון.  יואב ברין מאנשי חסידות גור שהוא גם בעל יכולת כלכלית רכש את העיתון לאחר שיחד עם בניו בדקו את הנתונים והחליטו כי מדובר בעסקה טובה.

אלא שמשבר נוסף בעיתון הביא לפרישתו הפתאומית של ברין מהעיתון.

ברין שמסתובב רק חודש במסדרונות המודיע, גילה כי ישנם הוצאות גדולות שלא היו ידועות לו בעת כניסתו לעיתון.  ברין טרק את הדלת וירד מהעסקה לאחר שהבין שיש כאן דברים חבויים שלא היו ידועים לו עד כה.

נכון להיום, לוזר קנופף חוזר לנהל את העיתון, כשבמקביל נעשים מאמצים לגייס משקיעים שירכשו את העיתון ויזרימו אליו כסף. אלא, שבשעות האחרונות  חלה תפנית  בעלילה, המשבר בעיתון מקבל תפנית נוספת שהופך את הסיפור לארוך וסבוך.

עיתון המודיע במקורו שייך לתנועת אגודת ישראל. אך בהתנהלות השנים האחרונות, לא ברור למי שייך המודיע: לאגו"י? לעמותה,?או לחברה?'.

למנוח,  מנחם פרוש, הייתה – אחיזת בעלות מסוימת  בעיתון המודיע, כעת כשרוצים למכור או להעביר לחברה פרטית את העיתון, מגיעה טענת משפחת פרוש כי הדברים צריכים להיות בהסכמתם.

בשלב הזה אין פניה מטעם 'שלומי אמונים' לבית המשפט, יש דרישות מסוימות בשלומי אמונים להנהלת 'המודיע' כשבין היתר  שיגרו עו"ד לאחת מהישיבות של החברה.

הכאב ראש של ההנהלה נותר בעינו, בעיות של תשלומי משכורות לעובדים ובעייתיות בהענקת אשראי מהבנקים. העניין לא נפתר כשיחד עם זאת דרישת 'שלומי אמונים למעורבות בעיתון. ב'המודיע' יטענו ל'שלומי אמונים': כפי שהקמתם עיתון מתחרה ולא התעסקתם עם החובות כך אל תדרשו שותפות בחברה החדשה.

צילום תמונה ראשית גג: שמואל דריי

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.