לבני: "הבית היהודי – נזק". אריאל: "דמעות תנין" (וידאו)

שרת המשפטים ציפי לבני התראיינה אתמול לתכנית "פגוש את העיתונות" בערוץ 2, והכריזה: "אנחנו נמצאים במשבר חמור, זה משבר אמיתי, נצטרך להיאבק כדי להמשיך".

"החתימה של אבו מאזן היתה הפרה בוטה של ההסכם, היה ברור שלא נוכל לשחרר את המחבלים הישראלים מבלי שתהיה חבילה אחרת כמו פולארד, הם עשו צעד מפר והם מבינים את זה".

אם כך אז את מצטרפת להבית היהודי? נשאלה לבני וענתה: "תרשי לי לא לשמוח בשמחתם, אין לנו את הפריוולגיה להגיד אנחנו עושים מה בא לנו ולא עושים דבר".

כאן עברה להתקפה חזיתית נגד הבית היהודי ואורי אריאל: "הם חיכו למשבר הזה בראשם שר השיכון אורי אריאל שבנה בהתנחלויות כדי להרוס את התהליך, מטרת הבית היהודי זה לגרום נזק בעצם הישארותם בממשלה".

צפו בראיון המלא – באדיבות רשת

אורי אריאל השיב בתגובה כי אלו דמעות תנין של חמאה המרוחה על ראשה של ציפי לבני: "אני מציע לשרה לבני לדבוק בעצת חכמים – סייג לחכמה שתיקה. החמאה מרוחה על ראשה של השרה לבני שקיבלה אשראי בלתי נגמר לעשיית השלום כולל שחרור מרצחים שפלים, נכשלה כישלון חרוץ וכעת מחפשת את מי להאשים חוץ מעצמה. הנהי והבכי שלה על הבנייה בירושלים וביהודה ושומרון הם לא יותר מדמעות תנין של מי שידעה עליהם מראש כמו גם הפלסטינים והאמריקנים"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.