שרת המשפטים נפגשה עם הראשל"צ (תיעוד)

לקראת ההצבעה הערב במליאת הכנסת לקבוע מי הח"כים שייבחרו לועדה למינוי דיינים, נפגשה שרת המשפטים איילת שקד עם הראשון לציון והרב הראשי לישראל הגאון רבי יצחק יוסף ראש בתי הדין הרבניים

לקראת ההצבעה הערב במליאת הכנסת לקבוע מי הח"כים שייבחרו לועדה למינוי דיינים, נפגשה שרת המשפטים איילת שקד עם הראשון לציון והרב הראשי לישראל הגאון רבי יצחק יוסף ראש בתי הדין הרבניים. באופוזיציה מריצים היום את ח"כ רויטל סויד (המחנה הציוני) כחברה בוועדה למינוי דיינים מול ח"כ נאוה בוקר (הליכוד) וח"כ ישראל אייכלר (יהדות התורה), שיתמודדו מטעם הקואליציה.

במהלך הפגישה דנו על הנושאים העומדים על הפרק ובין היתר בענייני דת ומדינה וכן הצורך בחיזוק בתי הדין הרבניים והשוואת מעמדם לבתי המשפט.

שרת המשפטים הדגישה את מחויבותה הרבה למסורת ישראל ולזהותה היהודית של המדינה ואמרה כי תעשה כל שביכולתה כדי לצמצם את נקודות החיכוך ולאחד את כל חלקי העם, לעם ישראל יש מספיק אויבים בחוץ ותורת ישראל היא המודל שיכול לאחד את העם הזה.

רבני ישראל יכולים להיות שליחים מצויינים לעניין הזה סיימה השרה. בסיום הפגישה העניק הראש״ל לשרת המשפטים את ספרו ׳אוצר דינים לאשה ולבת'.

IMG-20150722-WA0035

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.