שר הדתות אזולאי חנך מקווה טהרה (תמונות)

שר הדתות החדש דוד אזולאי נכנס לעניינים וכבר השתתף במעמד חנוכת מקווה טהרה המשופץ במושב תעוז הסמוך לבית שמש.

שר הדתות החדש דוד אזולאי נכנס לעניינים וכבר השתתף במעמד חנוכת מקווה טהרה המשופץ במושב תעוז הסמוך לבית שמש.

מקווה הטהרה פעל שנים רבות במקום ושימש את תושבי הסביבה, אך במרוצת השנים, הבלאי וההתיישנות לא פסחו גם על מבנה המקווה שנעשה צר וקטן מאוד, ועם הזמן השימוש בו נעשה פחות ופחות נעים. לאור כך, מקווה הטהרה שופץ על ידי ארגון 'טהרת הבית' אשר פועל להרחבת גבולות הקדושה באמצעות בניית מקוואות טהרה במקומות שהמדינה אינה מוציאה מכרזים לבניית מקוואות טהרה עבורם. המקווה שופץ ושודרג בשיתוף המועצה אזורית מטה יהודה בעלות של סכומי עתק.

שר הדתות הנכנס דוד אזולאי שנשא דברים במעמד, שיבח את הרב יחזקאל מוצפי מייסד ארגון 'טהרת הבית' על כך  שאינו נח יום ולילה ופועל למען ריבוי כבוד שמים, כשמטרתו העליונה היא להגביר את התודעה בעם ישראל ולהרחיב את הקדושה והטהרה ואת גבולותיה .השר אזולאי אמר כי מאז נכנס לתפקידו כבר קיים מספר ישיבות עבודה מקצועיות בעניין מקוואות טהרה." נפעל להגדלת מספר מקוואות טהרה בכל רחבי הארץ בשיתוף עם ארגון 'טהרת הבית' העושים עבודת קודש של ממש בעניין", ציין השר אזולאי.

הנהלת ארגון 'טהרת הבית' הודו לשר הדתות הנכנס דוד אזולאי על הזכות הגדולה שנפלה בחלקם לארח את השר במעמד חנוכת המקווה החדש במושב תעוז, וציינו כי כניסת רב דוד אזולאי למשרד הדתות הינה בשורה של ממש עבור כל שירותי הדת בישראל ובתחום המקוואות בפרט. אנו בטוחים כי כעת אנו נציבים לפני מהפכה של ממש בתחום. כמו כן, איחלו ברכת הצלחה לראש מטה השר וחבר מועצת העיר ירושלים הרב מיכאל מלכיאלי.

במעמד המיוחד- תושבי הישוב תעוז שיבחו את ארגון 'טהרת הבית' והמועצה אזורית מטה יהודה והביעו את התפעלותם למראה המקום המפואר והמדהים ביופיו שכבר  עומד על תילו ויעזור בהרחבת גבולות הקדושה והטהרה בכל האזור כולו.

אזו 6 אזו 4 אזו 2 אזו

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.