שר החוץ האיראני: "הייתם עדים לקרקס"

שר החוץ של איראן, מוחמד זריף, הגיב למופע המל"ט של ראש הממשלה בנימין נתניהו בוועידת מינכן לביטחון ואף עקץ את רה"מ על השחיתות

שר החוץ של איראן, מוחמד זריף, הגיב למופע המל"ט של ראש הממשלה בנימין נתניהו בוועידת מינכן לביטחון ואמר: "הייתם עדים לקרקס שלא מצדיק אפילו התייחסות".

נתניהו הציג חלק מהמל"ט האיראני שחדר לישראל ושאל: "אדון זריף, אתה מזהה את זה? אתה אמור לזהות את זה. אתה יכול לשלוח מסר לטהרן: אל תבחנו את הנחישות הישראלית".

בנאומו, תוקף נתניהו את איראן: "המשטר האירני מתעלל בעמו. איראן היא לא גרמניה הנאצית ויש הרבה הבדלים. יהודים באיראן לא נשלחים לתאי הגז וכמובן שיש הרבה הבדלים. אך אם נצטרך – נתקוף באיראן.

"איראן אומרת כל הזמן שהיא מעוניינת להשמיד את ישראל. והיא מאיימת על העולם באלימות ותוקפנות. הם מבטחים טילים בליסטיים.

שר החוץ של איראן מוחמד זריף,עקץ את רה"מ על השחיתות בועידת מינכן "הבעיות הגדולות שלה הם המדיניות הפושעת של הכיבוש הנהוגה במשך שנים, ואני בכלל לא מדבר על השחיתות", אמר הבכיר האיראני.

זריף הזהיר: "אם לא נשתף פעולה ניגרר לכאוס. נלחמנו בסדאם, נלחמנו בדאע"ש ובג'בת א נוסרה כדי להביא ליציבות, זה מוכיח שיריבויות היסטוריות יכולות גם לעבוד במשותף". את ארה"ב הוא האשים כי "הפשעים שהיא מבצעת גוררים היסטריה במזרת התיכון".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.