שר החוץ לשעבר, אביגדור ליברמן, שיגר עקיצה לעבר יאיר לפיד שדווח כמתמודד על משרת שר החוץ ואמר: "מי ששאל איפה הכסף, עדיף שיילך למקומות שבהם נמצא הכסף – שילך להיות שר אוצר"

שר החוץ לשעבר, אביגדור ליברמן, התייחס אמש  (מוצ"ש) בראיון לערוץ השני להצהרותיו של יאיר לפיד, ואמר כי הוא אינו פוסל אף מפלגה והצהיר כי תיק החוץ יישאר בידי ישראל ביתנו. "אני לא פוסל אף אחד, לא את יאיר לפיד ולא את החרדים. רצוי מבחינתה של מדינת ישראל קואליציה רחבה ככל האפשר. הבעיה היא לא תיק החוץ, תיק חוץ יישאר אצל ישראל ביתנו, הוא יישאר אצל נתניהו עד להכרעה במשפט. זה היה סגור לפני הבחירות וזה לא היה סוד. "מי ששאל איפה הכסף,  עדיף שיילך למקומות שבהם נמצא הכסף. אני אתמוך אם יאיר לפיד יתמקד בבעיות הפנים שהגיע הזמן לתת לו מענה. יש מעמד ביניים ודיור וגיוס לכולם, זה היה הקמפיין שלו. אני חוזר תיק החוץ יישאר אצל נתניהו עד להכרעה במשפט. אין שום סידור, אנחנו פועלים בשקיפות. הדברים מאוד ברורים",  הוסיף.

בהמשך התייחס להחלטה שלא לכלול את דני אילון ברשימת מפלגתו לכנסת הבאה. "דני אילון הגיע בזמנו לעימות חריף עם שר החוץ סילבן שלום,  דני אילון ננזף על ידי שרת החוץ לבני בהוראת נציבות שירות המדינה, דני אילון הגיע לחוסר אמון עם שר החוץ ליברמן", אמר ליברמן.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.