שר החינוך בנט וסגנו פרוש פתחו את שנת הלימודים ברמות

שר החינוך בנט וסגנו פרוש פתחו את שנת הלימודים במוסדות  'שיח סוד' בשכונת רמות בירושלים

בנט: פתיחת השנה בציבור החרדי נעשתה השנה בצורה החלקה והטובה  ביותר עם הארת פנים ושוויון שלא נראה בעבר במערכת החינוך ביחס לציבור החרדי".

סגן השר פרוש הודה לשר החינוך על פועלו במהלך השנה אחרונה, לטובת מערכת החינוך החרדית, "וכמו בחינוך תמיד בבית ספר מבקשים מאתנו עוד הישגים", אמר.

שר החינוך נפתלי בנט וסגנו מאיר פרוש פתחו השבוע את שנת הלימודים החרדית בסיור משותף בגני הילדים ובבית הספר מעוז ירושלים שע"י מוסדות שיח סוד.

בסיום הביקור הודה בנט לפרוש על עבודתו ואמר כי הוא האחראי להובלת השינוי ביחס לילדים בעלי צרכים מיוחדים בציבור  החרדי.

במסגרת הסיור הודה מנכ"ל שיח סוד הרב שמעון לוי,  לשר החינוך וסגנו על המהפכה שהובילו ביחס מוסדות החינוך המיוחד בציבור החרדי שכללה התארגנות מוקדמת של משרד החינוך בנושא רישיונות ומשאבים.
במהלך הסיור נחשפו השניים לעבודה המורכבת של מערכות החינוך המיוחד ושוחחו עם התלמידות.
השניים בקרו בכיתות הגן של שיח סוד, כיתה א' ובנות התיכון בכיתת המגמות, לאחר מכן ערכו סיור בבריכה הטיפולית, בחדר הסנוזלן, באולם הספורט ובחדרי הכושר ולמדו על עבודת החינוך של התלמידות כמו כן התרשמו מאוד מצוות מקצועי ומיומן, הן בתחום החינוך והן בתחום הפרא הרפואי. במהלך הסיור נפגשו השניים באופן אקראי עם הורים לתלמידות שיח סוד אשר הודו להם על הארכת שנת הלימודים וקיצור החופשה לאוכלוסייה עם פיגור קל ותיארו להם את החיבור, הקשר העוטף והתודה העמוקה שהם רוחשים לשיח סוד. השר גם התעניין במצוקת התנאים ובצורך להקצאת מבנים נוספים עבור החינוך המיוחד.

את הסיור ליוו סגר"ע ירושלים יוסי דייטש, מנהל המחוז החרדי איציק זהבי , מנהל האגף לחינוך חרדי בעירית ירושלים הרב איתמר בר עזר, מפקחת ארצית באגף חינוך מיוחד הגב' שולה כהן, מפקחת משרד החינוך ציפי פיונטק, ומנהלת המחלקה לחינוך מיוחד בעיריית ירושלים בתיה שפירא, בסיום הסיור אמר בנט כי שיח סוד המרכז המוביל לבעלי צרכים מיוחדים בציבור החרדי הוביל שינוי משמעותי ביחס לילדים מיוחדים והוא נושא בגאון את האחריות לרצף טיפולי יחיד מסוגו."סגן השר פרוש הוא אחד האנשים שהובילו את הנושא באומץ ובתעוזה שראויים להערכה .

פתיחת השנה בציבור החרדי נעשתה השנה בצורה החלקה והטובה  ביותר עם הארת פנים ושוויון שלא נראה בעבר במערכת החינוך בשורה של דברים".

בנט הוסיף כי השנה לראשונה החינוך המיוחד יקבל את הכסף מיד עם תחילת השנה והוסיף כי ועדיין יש עוד הרבה מה לעשות "ואנחנו נבצע זאת בתיאום עם סגן שר החינוך".

סגן השר פרוש הודה לשר החינוך על פועלו במהלך השנה אחרונה, לטובת מערכת החינוך החרדית, "וכמו בחינוך תמיד בבית ספר מבקשים מאתנו עוד הישגים", אמר.

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מסכיםעם פנינה בכל לב רק בשינוי קטן גם עכשיו הוא שוה בעיני משפחת ברסקי כקליפת השום
  מי שמבזה את אמו אחיו ואחיותיו רק בשביל בצע כסף וכבוד הוא לא דוגמא בעיני משפחת ברסקי שכה כיבדו את אימם בכל העיתות.שמעון לוי לא דוגמא לאצילות בעיני כל גיסיו .

  ברסקי |
  הגב
 2. מזל שהשר לא יודע על הסיכסוך המשפחתי הכבד שאופף את המוסד עד כדי כך שאפילו אחיו של המנכ"ל רבי דוד לוי שנאמן לו בכל מאודו חוטף פן נבזי ביותר
  אני במקומו הייתי עוזבת את אחיו ושיתמודד לבדו
  בלי אמא שגם איתה הוא לא אי אי אי
  בלי אחים ואחיות
  רק עם משפחה מהצד השני שבלי הכסף הוא שוה בשבילם כקליפת השום

  פנינה |
  הגב