שר החינוך לליברמן: "תחזור לממשלה, נעשה טוב יחד"

לאחר שליברמן שיבח את שר החינוך על הסרת ההצגה של רוצח החייל, בנט צייץ לו בתגובה "עזוב שטויות, בוא הצטרף לממשלה".

שר החינוך הסיר את ההצגה הפלשתינית של רוצח החייל משה תמם וכתב: "אני מודיע שמכוח סמכותי כשר החינוך, ובניגוד להמלצת וועדת סל התרבות – מרגע זה ההצגה ״הזמן המקביל״ אודות רוצחו של החייל משה תמם ז״ל מוסרת מסל התרבות. תחולת ההחלטה: מיידית. ילדי ישראל לא יראו הצגה המגלה סובלנות כלפי רוצחי יהודים. לא בבית ספרי".

בתגובה כתב חבר הכנסת ליברמן בפייסבוק: "אני מברך את שר החינוך, נפתלי בנט, על ההחלטה שקיבל להסיר את ההצגה ״הזמן המקביל״ מסל התרבות. אני גם קורא לשר בנט, לאור ההחלטה שקיבלה קודם לכן ועדת הרפרטואר של סל התרבות שכן להשאיר את ההצגה בסל, לפזר את הועדה ולבחור ועדה חדשה שמבינה את המשמעות של היותה של ישראל מדינה ציונית ויודעת שתמיכה במחבלים, כביכול בשם חופש אמנותי, היא חציית קו אדום".

שר החינוך שנהנה משבחי ליברמן, צייץ: "איווט ידידי, זו ממשלה לאומית טובה. עזוב שטויות, הצטרף לממשלה. אין סיבה להישאר בחוץ עם מפלגות מהקצה השני. נעשה טוב יחד".

גם אחות החייל משה תמם הודתה לשר על הסרת החרפה: "השר נפתלי בנט היקר, אני אחותו השכולה של החייל משה תמם ז"ל. אני מודה לך מקרב לב על עזרתך ותמיכתך שסייעו לנו לעין ערוך".

בנט כתב לה: "אני לא יכול לדמיין מה עבר עליכם ואיזה כאב יש בליבכם. ההחלטה שלי היא קודם כל מוסרית-חינוכית, ועבורי ההחלטה היתה מובנית מאליה: ילדי ישראל לא יראו הצגות סובלניות כלפי רוצחים. שלא תדעו צער". כתב לסיום.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.