שר הכלכלה לא מרים ידיים: "תולה תקוות בליברמן"

שר הכלכלה אלי כהן התראייין לנועם לזיגמן ב׳קול ברמה׳ והביע תקווה כי ליברמן יכנס לממשלה למרות חילוקי הדיעות עם החרדים

שר הכלכלה אלי כהן התראייין לנועם לזיגמן ב׳קול ברמה׳ והביע תקווה כי ליברמן יכנס לממשלה למרות חילוקי הדיעות עם החרדים.

בתחילה הוא הביע ביקורת על כחול לבן ואמר כי "עצם המבנה של כחול לבן הוא בעייתי. אני מסתכל על יעלון, אשכנזי ולפיד – יש שני אנשים שהם לא רוצים לראות בראשות הממשלה: נתניהו וגנץ.

שר הכלכלה אלי כהן הפתיע בראיון ואמר כי הוא "אני תולה תקוות בפגישה עם ראשי הרשויות של ׳הליכוד׳ ביום שני שבעקבותיה אני מקווה שליברמן יחליט לחתום לנתניהו ויהיו לנו עוד 14 יום להקים ממשלת ימין."

אמש, יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, לא פסל הצטרפות לממשלת ימין צרה עם החרדים. בראיון לערוץ הכנסת התייחס ליברמן לטענות שצצו בקרב חברי מפלגתו שאמרו כי עליו ללכת לממשלת ימין צרה אם לא תהיה אחדות. "בחירות או ימין צרה – לא יודע מה יותר גרוע, אבל אני מבין את אי שביעות הרצון בסיעה", אמר ליברמן שרק אמש שלל מכל וכל הצטרפות לממשלה עם החרדים.

מוקדם יותר דווח בערוץ 12 כי יו״ר סיעת ישראל ביתנו עודד פורר וח״כ חמד עמאר נפגשו הבוקר עם ליברמן וביקשו שיקים ממשלת ימין צרה, כך מדווחת דפנה ליאל בערוץ 12, על פי הדיווח, השניים אמרו לליברמן שהמפלגה התחייבו לגבות מחיר ממי שיסרב לאחדות והגיע הזמן להבהיר לכחול לבן ולפיד שהאלטרנטיבה לאחדות היא ממשלת ימין צרה."

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.