שר המדע והטכנולוגיה – "במידה ונגיע להכרעה על הסכם, מישהו יצטרך לעזוב את הממשלה"

שר המדע והטכנולוגיה יעקב פרי אמר הערב בראיון בתכנית המטה כי אם הממשלה תצטרך להחליט בנוגע להסכם עם הפלסטינים אז ייתכן כי מישהו יצטרך לעזוב אותה.

פרי אמר "אין לקואליציית השלום רוב בממשלה . זה ברור לחלוטין כי במצב בו הממשלה תצטרך להכריע על הסכם ביניים או קבע מישהו יצטרך לעזוב אותה".

השר פרי אמר גם בעניין הבנייה בהתנחלויות ושחרור האסירים, כי "מדובר במהלך שגוי, שפוגע במשפחות השכולות. מה תעזור להם הבנייה הזו?". פרי הוסיף גם כי "הבנייה חייבת להתרכז אך ורק בגושים, לשם יתכנסו רוב רובם של המתנחלים בהסכם העתידי". פרי אמר זאת בעקבות ההכרזה על בניית 1,400 יחידות דיור חדשות מעבר לקו הירוק – גם מחוץ לגושי ההתיישבות.

שחרור האסירים יכלול קבוצה של כ-25 אסירים פלסטינים ותיקים, שכלואים בישראל עוד מלפני הסכמי אוסלו. כמו בשתי הפעימות הקודמות של השחרור, האסירים צפויים להשתחרר בשעות הלילה, בניסיון לצמצם את החגיגה התקשורתית בצד הערבי והחגיגות סביב השחרור. רשימת האסירים טרם פורסמה.

תמונה ראשית – פלאש 90

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מתכון לשלום בטוח להעביר את לפיד לפלסטינים תמורת שלום, ואז יהיה שלום בטוח בארץ!!! שם שינסה לגייס את מי שרוצה, וינסה לבלבל את המוח כמה שרוצה………….. נראה אם יאפשרו לו שם לפתוח את הפה שלו……..

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. אדם מסוכן. אנטי ציוני ואנטי יהודי! למרות שיה שכיר חרב בשב"כ לא הופך אותון לציוני. אותו ואת חבריו יש להעמיד לדין. איו בעיה למצוא סעיף. תשאלו את שי ניצן.

    יוסף |
    הגב