שר הפנים יישאר בחוץ? אלי ישי בסטטוס בפייסבוק: ״ש"ס לא תהסס במידת הצורך להוות אלטרנטיבה ראויה ונחושה, עד תום כהונתה של הממשלה״

בעקבות המסתמן לאחרונה לאור רצונו העז של בנט שלא לישב בממשלה עם התנועות החרדיות, יתכן ונראה לבסוף את תנועת ש"ס ודגל התורה מחוץ לממשלה. וזאת על אף שביבי נתניהו הציע להם להצטרף לממשלה בשלב מאוחר יותר, לאחר שבנט ולפיד יכנסו.

השר אלי ישי מראשי ש"ס כותב הבוקר בדף הפייסבוק מאמר התוקף את החלטת ביבי אודות צירופם של בנט ולפיד: "אינני יודע מה יילד יום. הפרסומים השונים מדברים על כך שהניסיון מצד לפיד ובנט לפסול ישיבה משותפת עם ש"ס, צולח בשעה זו.

מערכת הבחירות האחרונה קידמה מציאות כמעט בלתי אפשרית, למרות ניצחונו של רה"מ בנימין נתניהו, ישנם אישיים המנצלים את כללי המשחק שנוצרו ומתעלמים מרצון הבוחר ומנסים לכפות דעתם ודרכם על אחרים. פוליטיקה חדשה. שיבושם להם.

ישיבה בקואליציה והחזקת תפקידים, משרדים ומשרות אינם יעד! זהו כלי. כלי לשרת את הציבור ובמידת הצורך ישיבה באופוזיצייה איננה "מילה גסה". מי שבא לשרת את הציבור ורואה זאת בראש מעיניו, יעשה זאת מכל מקום בו יימצא.

צר לי על הניסיונות להרים דגלים כנגד עולם התורה ומיצגיו בפוליטיקה. צר לי על חוסר הבשלות מצד פוליטיקאים כאלה או אחרים, אשר אינם מבינים כי שינויים יש לעשות תוך כיבוד, הבנה ולחיצת ידיים ולא ע"י הרחקה, הקצנה ופסילה. צר לי כי אינם מבינים שצעדיהם עלולים לקדמנו מחברה שבמחלוקת לחברה מחולקת".

השר ישי מסיים בסטטוס הפייסבוק, כי ש"ס לא תמכור ערכים יהודים למען הפוגעים בעולם התורה: "מוזר לי כי אלו הדורשים מהחברה החרדית ומנציגיהם בפרלמנט לקיים שינויים מרחיקי לכת- לא השכילו לדעת שיש לעשות זאת איתם ולא על גבם. ש"ס תפעל להיות חלק מהקואליציה הבאה, להמשיך את הצעדים שקידמה, הן בתחום הדיור, הפנים ושמירת ציביונה של המדינה היהודית והחזרת המסתננים לארצם ועוד, אך לא "תמכור" ערכיה, אמונותיה ועקרונותיה למען ישיבה משותפת עם אלו שהדבר המשותף היחידי להם, הוא הרצון לפגוע בעולם התורה, שהחזיק אותנו והיווה את ליבת זהותנו כל השנים. ש"ס עשוייה לעמוד כחלק מהממשלה הנבחרת- אך לא תהסס במידת הצורך להוות לה אלטרנטיבה ראויה ונחושה, עד תום כהונתה של הממשלה."

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.