שר השיכון בביקור בגבעת זאב החדשה: "אעשה ככל שביכולתי לסייע לחרדים בפיתוח השכונה"

שר הבינוי והשיכון אורי אריאל סייר בפרויקט הבניה לציבור החרדי בשכונת גבעת זאב החדשה כשהוא מלווה ברבני השכונה ויזמיה * השר הביע את התפעלותו מטיב ואיכות השכונה והבטיח לרתום את משרדו על מנת לסייע בפיתוח השכונה * השר אורי אריאל: "מדובר בפתרון ראוי לציבור החרדי ואפעל לסייע לפתרון הבעיות שהוצגו בפניי"

שר הבינוי והשיכון אורי אריאל ערך בשבוע האחרון סיור מקיף בשכונת גבעת זאב החדשה ההולכת ומוקמת בצפונה של ירושלים. הסיור נערך בהשתתפות בכירי משרד השיכון ויזמי שכונת גבעת זאב החדשה.
שר השיכון התעניין בשכונה ודייריה והביע את התרשמותו מהשכונה החדשה המתקדמת בצעדי ענק, והבטיח לפעול מידית לשיפור חזות השכונה באמצעות הזרמת תקציבי הפיתוח לשיפור חזות השכונה, וכן להוצאת אלף יחידות דיור לשווק באופן מידי. שר השיכון אורי אריאל הדגיש, כי הוא עמל רבות לפתרון בעיית מצוקת הדיור הקיימת בציבור החרדי, ורואה בשכונת גבעת זאב החדשה נדבך חשוב בפתרון הבעיה, עם עתודות לבנייה של מאות יח"ד נוספות עם תב"ע מאושרת, מעבר למאות יחידות הדיור הקיימות.

כמו כן, סייר השר בשכונת רמת גבעת זאב, המיועדת לקהילת העולים האמריקאים אשר קיבלה לאחרונה את אישורי שר הביטחון לבניית 400 יחידות דיור. השר הביע את התפעלותו נוכח השכונה הייעודית הראשונה בישראל שנבנתה בהתאמה מיוחדת לקהילה האמריקאית, וכוללת את כל המוסדות הקהילתיים הדרושים לאוכלוסיית העולים.

בסיור השתתפו רבני השכונה הדיין הגאון רבי יעקב פרבשטיין והרב יוסף גולדשטיין, מר יעקב רובין מיזמי חברת חיש נופי ישראל, ור' אליהו פלאי מנכ"ל משפחה שמלווה את השתכנות הדיירים האמריקאים בשכונת גבעת זאב החדשה.
יזמי חיש נופי ישראל שהובילו את הסיור, שיבחו את שר השיכון אורי אריאל על נחרצותו לטיפול מצוקת הדיור החרדי, ועל כך שמיד עם בחירתו הגיע לסיור בשכונה הירושלמית המדוברת, בכדי לעמוד על צרכיה ולסייע בכל מה שניתן.

השר אורי אריאל: "הציבור החרדי מתמודד כמו כל עם ישראל עם מצוקת דיור ולעיתים אף יותר בגלל הצרכים המיוחדים של המגזר. שכונת גבעת זאב החדשה היא פתרון ראוי ואיכותי ובכוונתי לפעול על מנת לסייע ככל שניתן לפתרון הבעיות שהוצגו בפניי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.