שר התחבורה ישראל כץ לאלקין: "נעבוד ביחד"

שר התחבורה השר ישראל כץ שוחח עם המועמד לראשות עיריית ירושלים השר זאב אלקין והביע בפניו את ברכתו. 

 

שר התחבורה השר ישראל כץ שוחח עם המועמד לראשות עיריית ירושלים השר זאב אלקין והביע בפניו את ברכתו.

לדבריו, "אני רוצה לאחל לך הצלחה. אני מפקיד בידך את גורלה התחבורתי של ירושלים. אנחנו נעבוד ביחד. עשר שנים בעזרת השם תהיה ראש עיריית ירושלים ותוביל להמשך התנופה הקיימת כאן, ומזימי ענק שהקמנו, הרכבת המהירה, הרכבת הקלה, כל מערכות הכבישים, התחבורה הציבורית, ובכל שנה מתוך עשר האלה, ירושלים תתקדם להיות הכי הכי מודרנית מבחינה תחבורתית, ואחת הערים התחבורתיות המתקדמות בעולם".

המועמד לראשות עיריית ירושלים השר זאב אלקין הודה לשר התחבורה השר ישראל כץ על התמיכה: ישראל, תודה רבה לך על הפרויקטים העצומים שמשרד התחבורה מוביל כאן בשנים אחרונות. כל מי שנוסע בכבישי ירושלים לא יכול שלא לראות את ההבדל. אנחנו עומדים כאן במקום (שכונת פסגת זאב), שעוד חודשים ספורים אתם מתחילים פרויקט במיליארד שקל של מחלף הגבעה הצרפתית, אשר ישנה דרמטית את התנועה באזור הזה ויקל מאוד על פסגת זאב. אנחנו דברנו כאן על הצרכים העתידיים , על הצורך ביציאה נוספת מפסגת זאב כדי להקל על העומס התחבורתי כאן. על הצורך ביציאה נוספת לכביש בגין מהר חומה ואפילו אפשרות להביא לשם את הרכבת הקלה.

עוד הוסיף המועמד לראשות העיר השר זאב אלקין:" דברנו על פיתוח של הרכבת הקלה בעיר, על קווים מזינים של מיניבוסים לרכבת הקלה בשכונות כדי להקל על הגישה. דברנו על הצעירים ואני מאוד שמח שאתה תומך ברעיון הזה לעשות קווי לילה ברכבת הקלה בימי חמישי כדי להקל על הצעירים שבאים לבלות. מעבר לכך, עלה נושא מהפכה באוטובוסים, נת"צים שזה העירייה צריכה לקדם, זה אנחנו נעשה וסיוע שלכם מול מפעילי קווי תחבורה ציבורית. לקווים מהירים לשכונות הגדולות כדי שמישהו יוכל לעלות על האוטובוס, ולהגיע תוך דקות ספורות בנת"צ לרכבת המהירה שבניית ואיתה תמשיך לכל העיר.

שר התחבורה ישראל כץ השיב למועמד לראשות העיר השר זאב אלקין: " יש לך את הגישה הכי נכונה שיש, לקדם את הדברים הגדולים, להמשיך באמת במהפכה האדירה שאנחנו עושים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.