שר התחבורה ישראל כץ ל'קוקר': "השמיים שוב פתוחים" (וידאו)

שר התחבורה ישראל כץ התייחס בשיחה ל'קוקר' על החלטת האיחוד האירופי להשיב את הטיסות לישראל, "הרגע קיבלתי בשורה מאוד חשובה .איגוד התעופה האירופאי הודיע לנו שהוא מסיר את את המגבלות ומאפשר לחברות הארופיות לחזור ולטוס בישראל" . הוא אומר.

האיחוד האירופי הודיע היום (ה') אחר-הצהריים באופן רשמי כי הסיר את האיסור על חברות התעופה האירופיות לטוס לישראל וממנה.

שר התחבורה ישראל כץ התייחס בשיחה ל'קוקר'  על החלטת האיחוד האירופי, "הרגע קיבלתי בשורה מאוד חשובה, איגוד התעופה האירופי הודיע לנו שהוא מסיר את את המגבלות ומאפשר לחברות האירופיות לחזור ולטוס בישראל"-  הוא אומר.

[alooma ref="3792fd4378def49f461177bb9aa55f38.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

"אני מאוד שמח ששינינו את ההחלטה של המינהל התעופה האמריקני ועכשיו את החלטת המינהל התעופה האירופי .פתחנו את השמים, פעלנו שנסיר את הגזירה הזאת, השמים פתוחים ומדינת ישראל מתפקדת באופן נורמלי לחלוטין, עכשיו צפוי גל גדול של חידוש ההזמנות וכל הישראלים שהזמינו מבעוד מועד טיסות מחו"ל יכולו לקבל את השירות".

מוקדם יותר, רשות התעופה האמריקאית, ה-FAA, הסירה הבוקר את האיסור לטוס לישראל וממנה. המשמעות היא שחברות התעופה האמריקאיות ישובו לטוס – ובעקבותיהן כל חברות התעופה הזרות האחרות שביטלו בעקבות הנחיית ה-FAA שלשום להפסיק לטוס לישראל בעקבות טיל שנורה לעבר יהוד הסמוכה לנתב"ג.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.