"שר שהואשם בפלילים מטיף לי מוסר" (הקלטה)

לאחר שהנגבי אמר בראיון לגלצ כי הצל לא יהיה חבר בליכוד, אומר "הצל" בשיחה עם חדשות 2 Online כי "מדהים ששר שבא להטיף לי מוסר הוא שר שהואשם בפלילים. {הצל נגד הנגבי}

הבריון החדש שהצטרף לליכוד, "הצל" פותח חזית חדשה נגד השר צחי הנגבי. לאחר שהנגבי אמר בראיון לגלצ כי הצל לא יהיה חבר בליכוד, אומר "הצל" בשיחה עם חדשות 2 Online כי "מדהים ששר שבא להטיף לי מוסר הוא שר שהואשם בפלילים.

יואב אליאסי, תקף את השר, "הנגבי הוא שר שבכלל תמך בהתנתקות, שר שעזב את הליכוד בשביל קדימה. שרים כאלה זה בדיוק הסיבה שרציתי להתפקד לליכוד מלכתחילה".

"זה הגיוני שהוא יפחד והוא לא ירצה שאני אהיה שם", מדגיש אליאסי. זה לא מפתיע אותי בכלל".. "הם יכולים להגיד מהיום עד מחר שאני אטיל צל על הליכוד", הוא מבהיר. "כל הזמן המילה פאשיסטי מגיעה משמאל לימין. אולי הם צדקו. אולי יש גורמים פאשיסטיים בתוך הליכוד. אנחנו מדינה דמוקרטית, הם לא יכולים להיות בליכוד או לא להיות בליכוד, ואם יוציאו אותי מהליכוד הם יצטרכו לעמוד מול בג"ץ, ולהסביר למה אני לא בליכוד".

"אני מגיע עם המון מתפקדים", מדגיש "הצל". "המטרה שלי זה לא להיות חבר כנסת. לא מעניין אותי להיות אחד מהאנשים האלה. המטרה שלי זה להחזיר את הליכוד ימינה, להביא כוח של מתפקדים. אם אני אהיה בתוך הליכוד או מחוץ לליכוד זה מה שיהיה. אנחנו נחזיר את הליכוד הביתה".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.