תאונה קטלנית בכביש 6: ארבעה הרוגים ועשרות פצועים – וידאו ותמונות

ארבעה בני אדם נהרגו ושלושים נפצעו  בתאונת דרכים שאירעה בשעה האחרונה  בין משאית לאוטובוס מלא בנוסעים בכביש 6 מכיוון מחלף שורק לקריית גת.

אמבולנסים של מד"א ועשרות כונני 'איחוד הצלה' נמצאים בזירת התאונה, יצויין כי אנשי איחוד הצלה היו הראשונים שהגיעו לאירוע לטפל בנפגעים בתאונה הקשה שהוכרזה כאירוע רב נפגעים.

מדוברות 'איחוד הצלה' נמסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות אוטובוס של מטרופולין ומשאית זבל, כתוצאה מהתאונה המשאית התהפכה, 3 מנוסעי האוטובוס נהרגו, כ-20 נוסעים נפצעו בדרגות פציעה שונות חלקם עדיין לכודים, האחד במצב אנוש שמפונה במסוק מבאי לאחר פעולות ההחייאה בשטח, נהג המשאית נפגע קל".

מפקד מד"א מחוז דרום, יהודה שושן, סיפר: "מעט לפני השעה 13:00 קיבלנו הודעה על תאונת דרכים בין אוטובוס למשאית מנחל שורק לכיוון קריית גת. הכרזנו על אירוע רב-נפגעים. עשרות אמבולנסים הוזעקו למקום יחד עם מסוקי מד"א וחיל האוויר". הוא סיפר כי צוותי ההצלה מטפלים בעשרות נפגעים, חלק במצב קשה, ונעשים מאמצי החייאה בחלק מהפצועים.

 אילן פינגרוט, עד ראייה, סיפר ל-ynet כי הגיע לזירת התאונה כעשר דקות לאחר שהתרחשה. "יש שם עשרות אמבולנסים וראיתי מסוק נוחת במקום. האוטובוס מנופץ בחלקו הפנימי ומשאית זבל הפוכה שם. כל צדו הימני של האוטובוס פגוע".

וידאו ותמונות צילום משה מזרחי ופלאש 90

סוכנות הידיעות חדשות 24

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.