תאונה קטלנית בכביש 6: 2 חיילים נהרגו

במוקד 101 של מד"א במרחב שרון דווח על תאונה קשה בין משאית ורכב בכביש 6 צפונית לניצני עוז בנתיב לכיוון דרום. 2 חיילים נהרגו

בשעה 19:29 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב שרון תאונה קשה בין משאית ורכב בכביש 6 צפונית לניצני עוז בנתיב לכיוון דרום. מדיווח ראשוני חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים במקום טיפול רפואי ל4 פצועים. 2 מהם נפטרו במקום.

מדיווח של מתנדבי איחוד הצלה במקום ישנם 2 הרוגים וככה"נ עוד 3 פצועים קשה שעדיין לכודים תחת המשאית.

אוריאל כהן חובש רפואת חירום של איחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי לזירה יחד עם חובשים נוספים של איחוד הצלה וראש סניף איחוד הצלה נגב ישראל רובינשטיין הענקנו טיפול רפואי ראשוני בזירת התאונה לנהג רכב שנפצע באורח קשה ולנהג רכב נוסף שנפצע באורח בינוני. עוברי אורח בעלי תושיה הוציאו את הנהגים מחוץ לכלי הרכב מספר שניות לפני שאחד מכלי הרכב שמעורב בתאונה עלה באש. צוותי כיבוי פעלו בזירת התאונה לכיבוי הלהבות

נהג המשאית המעורב בתאונה שוחרר מבית החולים לניאדו ועוכב לחקירה על ידי בוחני התנועה של משטרת ישראל לבירור נסיבות התאונה.

ישראל גודלבסקי מפקד זק״א מרחב שרון, אמר: ״מדובר בתאונה קשה בה משאית חולפת התנגשה ב 3 כלי רכב שעמדו בשולי הכביש, כשהגעתי לזירה חברנו לכוחות הכיבוי לסייע בנסיונות החילוץ. אחד הרכבים נמחץ מתחת למשאית כתוצאה מההתנגשות. לצערי 2 נפגעים נלכדו וספגו פציעה רב מערכתית, צוותי מד״א נאלצו לאשר את מותם במקום. נסיבות התאונה נחקרת ע״י המשטרה.״

מתנדבי זק״א מרחב שרון טיפלו בגופות ואיסוף הממצאים הרבים בזירה כדי להביאם לקבורה.

דובר צה"ל מוסר כי הערב (ג'), נהרגו שני חיילי צה"ל ונפצעו עשרה חיילים נוספים, ביניהם אחד באורח קשה, אחד בינוני והשאר קל בתאונת דרכים במרכז הארץ.

החיילים פונו לקבלת טיפול רפואי בבית חולים.

מפקד פיקוד הצפון, אלוף יואל סטריק, החליט על הקמת צוות מומחים בראשות אלוף-משנה יאיר נתנס, מפקד עוצבת "כידון", לבדיקת נסיבות האירוע.

כמו כן, משטרת ישראל והמשטרה הצבאית פתחו בחקירה.

הודעה נמסרה למשפחות הנפגעים.

צה"ל משתתף בצער משפחות ההרוגים וימשיך ללוותן ואת משפחות הפצועים.

צילום: נטע שפריי

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לא לבכות על זה בגלל שזה נקמת הרשעים ישר מהשמים, בגלל גזירת גיוס השמד של צה"ל. הקב"ה בוכה על חידוש גזירת הגיוס ועכשיו הוא רק הוא מתחיל לנקום על הגיוס של בנים וגיוס בנות. [כדכתיב "אל נקמות ד' ודם עבדיו יקום"] כנראה שזה רק ההתחלה של הנקמה של הקב"ה על גזירת השמד בפועל. הנקמה מגיע ישר מהשמים!!! בלי שאנחנו ניקח נקמה בעמלקים של הדור הזה. אֵל נְקָמוֹת ד' אֵל נְקָמוֹת הוֹפִיַע היינו נקמת הרשעים: הִנָּשֵׂא שֹׁפֵט הָאָרֶץ הָשֵׁב גְּמוּל עַל גֵּאִים: עַד מָתַי רְשָׁעִים ד' עַד מָתַי רְשָׁעִים יַעֲלֹזוּ: המזמור פותח בקריאה לה', לנקום באויבים המתנכלים לישראל. ורק לד' הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִּרְכָתֶךָ סֶּלָה. בספר סגולות הומלצה קריאת הפרק {הוא פרק צ"ד בתהילים} כמועילה לאדם להיפטר מאויבים המעיקים עליו. "לוּלֵי ד' עֶזְרָתָה לִּי כִּמְעַט שָׁכְנָה דוּמָה נַפְשִׁי" ואנחנו החרדים לדבר השם: כי עליך הורגנו (החרדים) כל היום נחשבנו כצאן טבחה - בין הציונים - המינים - רודפי הדעת.

  וועד הישיבות בית שמד ממש. בפרט השמנט'שיק הפיל אשר קליין ימ"ח אשר אוהב לרצוח נשמות ובני אדם עם איקנמיקה!!!!!! אנחנו כל היום נחשבנו כצאן טבחה לשמד בועד הישיבות.

  אתמול תקנות גיוס בנות אושרו. אבל *"אין עוד מלבדו"* ובקרוב נזכה לראות נקמת השם על אלו שגוזרים גזירות נגד השם. ואז נא לא לבכות על הנקמות, בגלל שזה נקמת הרשעים ישר מהשמים, על גזירת גיוס השמד של צה"ל. הקב"ה בוכה על חידוש גזירת הגיוס ועכשיו הוא רק הוא מתחיל לנקום על הגיוס של בנים וגיוס בנות. [כדכתיב "אל נקמות ד' ודם עבדיו יקום"]

  והיום בחדשות הבוקר הודיעו על תאונה קטלנית בכביש 6: 2 חיילים כבר נהרגו במקום. במוקד 101 של מד"א במרחב שרון דווח על תאונה קשה בין משאית ורכב בכביש 6 צפונית לניצני עוז בנתיב לכיוון דרום. 2 חיילים נהרגו, כנראה שזה רק ההתחלה של הנקמה של הקב"ה על גזירת השמד בפועל. הנקמה מגיע ישר מהשמים!!! בלי שאנחנו נקח נקמה בעמלקים של הדור הזה.

  אֵל נְקָמוֹת ד' אֵל נְקָמוֹת הוֹפִיַע היינו נקמת הרשעים: הִנָּשֵׂא שֹׁפֵט הָאָרֶץ הָשֵׁב גְּמוּל עַל גֵּאִים: עַד מָתַי רְשָׁעִים ד' עַד מָתַי רְשָׁעִים יַעֲלֹזוּ: המזמור פותח בקריאה לד' לנקום באויבים המתנכלים לישראל. ורק לד' הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִּרְכָתֶךָ סֶּלָה.

  בספר סגולות הומלצה קריאת הפרק {הוא פרק צ"ד בתהילים} כמועילה לאדם להיפטר מאויבים המעיקים עליו. "לוּלֵי ד' עֶזְרָתָה לִּי כִּמְעַט שָׁכְנָה דוּמָה נַפְשִׁי" ואנחנו החרדים לדבר השם: מוכנים למסור נפשינו, כי עליך הורגנו (החרדים) כל היום נחשבנו כצאן טבחה – בין הציונים – המינים – רודפי הדעת – החילונים. "אין עוד מלבדו"…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. אנשי 'העדה' יערכו היום ערב ר"ח אדר "הספד" מול 'ועד הישיבות' הזוי? אנשי 'העדה החרדית' יקיימו בעוד כשעה (בשעה 1:30) הספד מול משרדי ועד הישיבות בירושלים, רחוב מלאכי 28 ירושלם. זאת במחאה על גיוס אברך חרדי לצבא. בעוד כשעה יקיימו קיצוני העדה החרדית "הספד" על גיוסו של אברך, תושב צפת שהתגייס לפני חודש לצה"ל. סוף גנב לתליה... במודעה נכתב כי "הירצחו" של האברך קשור במישרין ובעקיפין לראשי ועד הישיבות בארץ ישראל, הגוף המסדר את דחיית השירות והסדר "תורתו אומנותו", ולכן יקיימו את ההפגנה מול משרדי הוועד ברחוב מלאכי 28 בירושלים. במודעה מכונים ראשי הוועד כ"בעל קרירות גרמנית", מזרע עמלקי "רוצח", "סלקטור" ו"משתפי פעולה בוגדניים", וכן הוסיפו על שמותיהם את הכינוי "שר"י" שם רשעים ירקב.

  אנשי 'העדה' יערכו היום ערב ר"ח אדר "הספד" מול 'ועד הישיבות' הזוי? אנשי 'העדה החרדית' יקיימו בעוד כשעה (בשעה 1:30) הספד מול משרדי ועד הישיבות בירושלים, רחוב מלאכי 28 ירושלם. זאת במחאה על גיוס אברך חרדי לצבא. בעוד כשעה יקיימו קיצוני העדה החרדית "הספד" על גיוסו של אברך, תושב צפת שהתגייס לפני חודש לצה"ל. סוף גנב לתליה…

  במודעה נכתב כי "הירצחו" של האברך קשור במישרין ובעקיפין לראשי ועד הישיבות בארץ ישראל, הגוף המסדר את דחיית השירות והסדר "תורתו אומנותו", ולכן יקיימו את ההפגנה מול משרדי הוועד ברחוב מלאכי 28 בירושלים. במודעה מכונים ראשי הוועד כ"בעל קרירות גרמנית", מזרע עמלקי "רוצח", "סלקטור" ו"משתפי פעולה בוגדניים", וכן הוסיפו על שמותיהם את הכינוי "שר"י" שם רשעים ירקב.

  'העדה' |
  הגב