תאונה קטלנית בערבה: שלושה הרוגים, בהם תינוק

אוטובוס התנגש ברכב פרטי סמוך לצומת נאות הכיכר בכביש 90. חובשים ביצעו החייאה בתינוק בן החצי שנה אך נאלצו לקבוע את מותו

תאונת דרכים קשה בכביש הערבה: שני מבוגרים ותינוק נהרגו הבוקר (חמישי) בהתנגשות בין אוטובוס לרכב פרטי סמוך לצומת נאות הכיכר.

על פי דיווחי מד"א, חובשים ביצעו החייאה בתינוק, אך נאלצו לקבוע את מותו. שלושה מנוסעי האוטובוס נפצעו אף הם באורח קל. המשטרה סגרה לתנועה את כביש 90, לשני הכיוונים ונהגים מתבקשים ליסוע בדרכים חלופיות.

חובש רפואת חירום במד"א מאור לאב סיפר: "כשהגענו למקום המראה היה מזעזע. ראינו אוטובוס עומד בצד הדרך כשהנוסעים עומדים לצידו. בסמוך, בתעלה בצד הדרך ראינו רכב פרטי הפוך מרוסק ומעוך לחלוטין. מחוץ לרכב היה תינוק כבן שנה במצב אנוש. החובשים החלו לבצע בפעוט פעולות החייאה.

"מחוץ לרכב שכבה צעירה בשנות העשרים לחייה, ובתוך הרכב, בכיסא הנהג, נלכד גבר בשנות ה-30 לחייו  כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית. הגבר והאישה היו ללא דופק וללא נשימה ולאחר בדיקות רפואיות נאלצנו לקבוע את מותם. תינוק כבן שנה הועבר לניידת טיפול נמרץ ולאחר מאמצי החייאה נאלצנו לקבוע את מותו", סיפר לאב.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. עצוב מאוד

  מה שקורה בשעות האחרונות מוכיח שוב ושוב כי המחלוקת שיצר המנוול הרשע משה גפני עם מרן שר התורה יענקושי כספומט מרחוב רשב"ם שר"י, יעבוד כמו אצל המן האגגי. מאז הכינוס של מועצת גדולי התורה החסידית מתחילים לראות את המפלה של אותם בעלי מחלוקת פרי יצירתו של משה גפני על הרב שך.

  זה גם בגלל המחלוקת… וזכרו היטב בעלי המחלוקת גפני פינדרוס ומ"כלב" אנשי הרשע שרוצים למחוק את זכרו של מרן צדיק הדור גאון הגאונים שמו הולך לפניו ה"ה הגראי"ל שטיינמן זצ"ל. אם החילות לנפול לפניו נפול תיפול, שלם ישלם המבעיר את הבערה. אתם לא מבינים מה מחכה לכם, פתחתם מתחת לרגליכם את שערי הגהינם.

  משה גפני מרשיע ברית ידוע זכור היטב היטב ותכניס את זה טוב טוב לאוזנים ביחד עם חבריך אריה דרעי יד החסידים על העליונה. נסתער עד לניצחון הגדול של החסידים. ואתם בעלי המחלוקת ממשיכי עדת קורח ועדתו תבואו לסופכם בקרוב.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב