תאונה קטלנית בצפון: 2 נשים נהרגו (וידאו)

כוחות גדולים של משטרה, מגן דוד אדום וכיבוי אש הגיעו לזירת התאונה בצומת מגידו על כביש 66. למרבה הצער הפצועות נפטרו. צפו {הקטל בדרכים}

הבוקר אירעה תאונת דרכים  קטלנית בכביש 66 צומת מגידו בצפון.

"במרכז הכביש עמד רכב מעוך שבתוכו גבר ואישה ובתעלה בצד הכביש רכב נוסף, גם הוא מעוך, שבסמוך אליו שכבה אישה בשנות ה-50 ובתוכו שתי נשים נוספות", אמר סגן מנהל מרחב גלבוע וויסאם זועבי שהגיע למקום. "האישה ששכבה מחוץ לרכב הייתה מחוסרת הכרה, ללא נשימה וללא דופק עם פגיעה רב מערכתית קשה, ואישה נוספת ברכב השני בכיסא שליד הנהג הייתה גם היא מחוסרת הכרה ללא דופק וללא נשימה. ניסינו להציל את חייהן, אך הפגיעות היו קשות ובתוך זמן קצר נאצלנו לקבוע את מותן".

זועבי סיפר עוד כי "גבר שישב בכיסא הנהג ושתי נשים נוספות מהרכב השני היו בהכרה מלאה וסבלו מפגיעה רב מערכתית. לאחר טיפול מהיר בשטח פינינו את שתי הנשים בניידות טיפול נמרץ לבי"ח העמק ואת הגבר במסוק מד"א לבי"ח רמב"ם, כשמצבם של השלושה מוגדר קשה ולא יציב".

חזקי פרקש קמב"ץ זק"א צפון, אמר "מדובר בתאונה קשה מאוד בכביש 66 מצומת מגידו לכיוון גבעת עוז. תאונה חזיתית בין 2 רכבים פרטיים. צוות מתנדבים מזק"א צפון שהגיעו למקום מטפלים ב2 הרוגות. בנוסף 3 פצועים פונו במצב קשה לבית החולים".
הרב אנשל פרידמן מפקד זק"א צפון, אמר "לצערי מדובר בכביש דמים שמוכר לנו מעשרות תאונות בניהם גם קטלניות".

צילום: אהרן ברוך ליבוביץ

1 2 3 4

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.